Strona internetowa Grupy Renex w nowej odsłonie

Renex © Renex

Udostępnij:

Grupa Renex stworzyła nową stronę internetową. Projekt witryny ma za zadanie ułatwić użytkownikom poruszanie się po stronie oraz zapewnić jej lepszą funkcjonalność. Z tej okazji firma przygotowała promocyjną cenę produktów.

Nowością na stronie internetowej Grupy Renex jest sklep, który został znacząco rozbudowany i zawiera teraz 3500 produktów - od tych najprostszych – jak stacje lutownicze i materiały zużywalne po zaawansowane roboty przemysłowe. Strona została wyposażona w przejrzysty interface, który ułatwia znalezienie produktów i informacji.© Renex

Oprócz sklepu, witryna posiada również zakładki, w których umieszczone zostały informacje przedstawiające struktury, działalność i założenia Grupy Renex. Warto podkreślić, że wszystkie funkcjonalności strony są w pełni dostępne zarówno w trybie desktopowym jak i mobilnym.

W związku z powstaniem nowej strony Grupa Renex ogłosiła promocję na wszystkie narzędzia ręczne, które dostępne są w sklepie. Z promocji będzie można skorzystać tylko 30 lipca.Źródło: Grupa Renex

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również