System łączników modułowych CombiTac

CombiTac, Staubli, łączniki modułowe © www.staubli.pl

Udostępnij:

Większość błędów, które występują podczas instalacji przewodów jest spowodowana przez człowieka. Prowadzą one często do uszkodzenia złącz i sprzętu klienta, a w najgorszych przypadkach mogą być powodem wielu poważnych obrażeń.

System łączników modułowych Stäubli CombiTac został zaprojektowany i zmontowany tak, aby wyeliminować błędy połączeń, równocześnie zapewniająć bezpieczną i bezbłędną instalację.Na żądanie montaż jest wykonywany w fabryce Stäubli przez wykwalifikowany zespół montażowy. Każdy kabel jest wykonywany zgodnie z dokładnymi specyfikacjami klienta lub po konsultacji z jednym z ekspertów w zakresie montażu kabli. Każde połączenie przechodzi następnie testy mechaniczne i elektryczne, aby zapewnić pełną funkcjonalność, a CombiTac jest ostatecznie dostarczany klientowi w stanie kompletnie zmontowanym i gotowym do podłączenia.Źródło: Staubli

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również