Szybkie i wygodne obliczanie napędów od firmy Faulhaber

obliczanie napędów © Faulhaber

Udostępnij:

Precyzyjne dobranie napędu Faulhaber do projektu jest możliwe przy użyciu przyjaznego dla użytkownika narzędzia Faulhaber Drive Selection Tool, które pozwala następnie na złożenie odpowiedniego zapytania ofertowego.

Do szybkiego dobrania odpowiedniego rozwiązania wymagana jest tylko niewielka liczba informacji, np. prędkość obrotowa i moment obrotowy. Proponowane napędy są pokazywane w postaci wygodnej do czytania listy, zawierającej najważniejsze parametry. Przy użyciu inteligentnego filtra możliwe jest dalsze zawężenie wyboru aż do znalezienia najlepiej dopasowanego napędu. Dostępna jest funkcja porównywania maksymalnie trzech napędów, przedstawiająca wyczerpujące dane produktów w postaci tabeli.Jeżeli określona seria silnika bądź seria zespołu silnika z przekładnią spełnia już wymagane kryteria, można ją wybrać z góry, a rozwiązanie zostanie obliczone na podstawie wymaganych osiągów.Warto również podkreślić, że aplikacja Faulhaber Drive Selection Tool uwzględnia w obliczeniach także zmiany charakterystyki elektrycznej spowodowane wpływami termicznymi (nagrzewaniem).

Po znalezieniu napędu spełniającego wymagania możliwe jest złożenie bezpośredniego zapytania ofertowego w firmie Faulhaber za pośrednictwem specjalnej funkcji – co umożliwia naszemu doradcy handlowemu natychmiastowy kontakt z Państwem.

Aplikacja Faulhaber Drive Selection Tool jest ciągle rozwijana przez dodawanie nowych typów napędów, produktów i funkcji. W przyszłości umożliwi ona określanie odpowiednich systemów napędowych do planowanych aplikacji już we wczesnej fazie konstrukcyjnej.Źródło: Faulhaber

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również