Targi CES 2019 to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji

© Pixabay

Udostępnij:

Znamy treść przemówienia, które wygłoszone będzie na otwarciu przyszłorocznych targów CES, któe rozpoczną się 7 stycznia 2019 roku MGM Park Theater w Las Vegas. Wygłosi je dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor d s. technologii firmy LG Electronic, a mówić będzie o sztucznej inteligencji.

W swoim przemówieniu zatytułowanym AI for an Even Better Life (Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji) dr Park przedstawi nową wizję zmian codziennego życia konsumentów, wynikających z trzech najważniejszych aspektów sztucznej inteligencji:

  • dostosowywania się do potrzeb
  • łączności oraz
  • otwartości

Prelegent opowie, w jaki sposób innowacyjne technologie oparte na sztucznej inteligencji wzbogacą doznania użytkowników, zarówno w domu, w podróży, jak i w biurze.Przewiduje się, że targi CES 2019 będą przełomowym momentem w rozwoju sztucznej inteligencji oraz implementowaniu jej w produktach i usługach używanych na co dzień. Rozwój AI polega na przekraczaniu oczekiwań, tak aby na co dzień konsumenci odczuwali zalety rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, tworzonych z myślą o stylu życia. 

W targach CES 2019 weźmie udział ponad 4500 wystawców, którzy w 20 kategoriach zaprezentują innowacyjne technologie wpływające na nasze życie codzienne, pracę i rozrywkę. Podczas wystawy będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w różnorodnych dziedzinach, takich jak łączność 5G, sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna, inteligentny dom, inteligentne miasta, sport, uczenie maszynowe. 

Źródło: LG Electronic

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również