Targi ENERGETAB odbędą się zgodnie z planem

©

Udostępnij:

W związku z przenosinami części imprez targowych z wiosny na jesień br. po wakacjach czeka nas istny maraton targowy. Jedną z pierwszych imprez będą 33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB, które odbędą się w dniach 15-17 września 2020 r.

Przypomnijmy, na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 29 maja 2020 r. od 6 czerwca ponownie można organizować wydarzenia targowe, kongresy, seminaria i konferencje przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności zgodnych z wytycznymi GIS. Dlatego też, jak zapewniają organizatorzy, targi ENERGETAB odbędą się zgodnie z planem, tj. w dniach od 15 do 17 września br., chociaż będą nieco inne, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa wystawcom i zwiedzającym.Targi ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców. 

Tegoroczną edycję targów objął swoim Honorowym Patronatem Michał Kurtyka – Minister Klimatu. Ponadto Puchar Ministra Klimatu stanowić będzie najwyższe wyróżnienie w konkursie „na szczególnie wyróżniający się produkt” prezentowany na targach.

Ubiegłoroczne targi ENERGETAB cieszyły się sporym zainteresowaniem zwiedzających, dla których swoje produkty zaprezentowało 726 wystawców nie tylko z Polski, ale i 25 krajów Europy, Azji i USA.Źródło: ZIAD Bielsko-Biała

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również