Targi Enex/Enex Nowa Energia już pod koniec lutego

© ENEX

Udostępnij:

Jedno z największych wydarzeń w branży energetycznej, Targi Enex/Enex Nowa Energia, odbędą się już w ostatnich dniach lutego. Pod tą nazwą kryją się wspólnie XXII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVII Targi Odnawialnych Źródeł Energii.

Targi Enex/Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży. W ramach imprezy odbęda się również wydarzenia towarzyszące. Zorganizowany zostanie Salon Energetyki Zawodowej. Został stworzony z myślą o firmach i podmiotach zaangażowanych w produkcję energii pozyskiwanej z tradycyjnych źródeł, a także sprzętu i części używanych do jej przetwarzania. Po raz drugi odbędzie się też konferencja Energia pl. Ma ona na celu otwarcie dyskusji o przetwarzaniu energii i magazynowaniu jej nadwyżek.  Wśród tematów tegorocznej edycji znajdą się między innymi technologia magazynowania energii  i jej zastosowanie.

Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła to spotkania, które skupiają inwestorów, doradców, wykonawców zainteresowanych tematyką pomp ciepła i fotowoltaiki. Fora przyciągają także szereg potencjalnych klientów, którzy coraz częściej sięgają po alternatywne rozwiązania grzewcze. Tematy poruszane w trakcie obu wydarzeń dotyczą nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła.

W tym roku redakcja magazynu elektrotechnik AUTOMATYK przygotowuje specjalne wydanie magazynu targowego poświęconego tematyce kieleckiej wystawy. Wszystkie firmy związane z tymi zagadnieniami serdecznie zachęcamy do współpracy.

Targi Enex/Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Wystawa trwać będzie od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce.

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również