Targi Enex i Enex Nowa Energia jednak w przyszłym roku

Targi ENEX 2020 © ENEX

Udostępnij:

Wprowadzenie ogólnopolskiego lockdownu odbija się również na branży targowej i stawia pod dużym znakiem zapytania możliwość organizacji targów w najbliższych miesiącach. Dlatego też organizatorzy targów Enex oraz Enex Nowa Energia podjęli decyzję o przeniesieniu najbliższej edycji targów na przyszły rok.

XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX miały się odbyć już w kwietniu (28.04.2021), jednak utrzymująca się duża zachorowalność sprawia, że wciąż branża targowa nie może liczyć na pełne odmrożenie.Dlatego też organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu obu połączonych wydarzeń na przyszły rok. Firmy z branży energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii będą prezentować swoje produkty i usługi w Kielcach od 23 do 24 lutego 2022 r.

Enex w sieci

Jednocześnie jednak, chcąc zapewnić firmom możliwość prezentacji produktów i usług, Targi Kielce zorganizują wirtualną odsłonę targów: Enex w sieci.

Enex w sieci to  wirtualne spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia br. W tym dniu będzie można zobaczyć ofertę wystawców targów Enex, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie to będzie także okazją do przyznania nagród Enex Award oraz rozstrzygnięcia konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach”.Największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci – zachęca Robert Frąk, menadżer targów Enex.

Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również