Targi Hannover Messe przeniesione!

Hannover Messe © Hannover Messe

Udostępnij:

Potwierdziły się informacje odnośnie przeniesienia targów Hannover Messe na inny termin. Zgodnie z kalendarzem to wydarzenie miało odbyć się w kwietniu. Rozprzestrzeniający się również w Europie koronawirus (Covid-19) spowodował jednak, że organizatorzy Hannover Messe podjęli decyzję o przesunięciu targów na wakacje: od 13 do 17 lipca 2020 r.  

Już od dłuższego czasu trwały rozmowy organizatorów z władzami na temat odwołania lub przesunięcia Hannover Messe. Planowo wydarzenie miało odbyć się w kwietniu.


Organizatorzy nie są w stanie wdrożyć w pełni proponowanych przez władze środków bezpieczeństwa. Ponadto ich wdrożenie mogłoby negatywnie wpłynąć na organizację wydarzenia w takim stopniu, że nie spełniłoby swojej roli oraz stworzyłoby znaczne ograniczenia dla wystawców i odwiedzających.

Wspólnie stwierdzono, że zdrowie wystawców, odwiedzających, pracowników i publiczności jest najwyższym priorytetem targów. Decyzja, aby przenieść wydarzenie na lipiec, została podjęta w porozumieniu z radami doradczymi wystawców Hannover Messe.


TOP w kategorii
Źródło: Hannover Messe

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również