Targi ITM Industry Europe 2019 zakończone sukcesem

targi ITM Industry Europe 2019 © Raven Media

Udostępnij:

Sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja targów ITM Industry Europe 2019 w Poznaniu. Blisko tysiąc wystawców, 25 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, 10 pawilonów i ponad 15 tys. odwiedzających – tak w wielkim skrócie można podsumować najważniejszą imprezę przemysłową w naszym kraju.

Tegoroczna edycja targów po raz pierwszy odbywała się pod nową nazwą. Do tej pory organizowane w Poznaniu wydarzenie znane było pod nazwą ITM Polska. Od tego roku targi te noszą nazwę ITM Industry Europe, co ma podkreślać ponadnarodowy charakter targów. I nie chodzi tu wyłącznie o zagranicznych wystawców, których nie brakowało w Poznaniu, ale również o duże aspiracje organizatorów wystawy (Międzynarodowe Targi Poznańskie), którzy chcieliby uczynić z targów ITM jedną z najważniejszych imprez branżowych w Europie i największą w Europie Środkowo-Wschodniej.Blisko 50% spośród blisko tysiąca wystawców targów ITM stanowiły firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy - to tylko niektóre z państw reprezentowanych na poznańskich targach.

Tegoroczna edycja targów odbywała się pod hasłem "Na drodze do Przemysłu 4.0" i na wielu stoiskach można było zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych firm zgodną z ideą Smart Industry.

Targom ITM Industry Europe 2019 towarzyszyło bardzo dużo konferencji, paneli naukowych oraz debat. Jedną z nich – MM Speakers Corner – w ramach targowego newsroomu zorganizowała redakcja „MM Magazynu Przemysłowego”.

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również