Targi ITM odbędą się w listopadzie

©

Udostępnij:

Nie na początku czerwca, jak pierwotnie planowano, ale dopiero pięć miesięcy później, tj. na początku listopada odbędą się targi ITM Industry Europe. Przyczyną oczywiście coraz trudniejsza sytuacja związana z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa.

Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich opublikował dziś oświadczenie, w którym poinformował o zmianie terminów tegorocznej edycji targów ITM Industry Europe.

"Niestety w sytuacji niepewności związanej z dalszym rozwojem epidemii koronawirusa i wpływu czynników losowych na naszą codzienną pracę, zarówno my jako organizator, jak i nasi partnerzy, możemy mieć trudności w organizacji największych targów przemysłowych w Polsce, w planowanym kształcie i rozmachu. 

Dlatego, zarówno w trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających, jak i biznesowej jakości organizowanego przez nas wydarzenia, podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu targów ITM Industry Europe na termin 3-6 listopada br".

Źródło: ITM Industry EuropeUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również