VI Spotkanie Integratorów i Partnerów Kuka

VI Spotkanie Integratorów i Partnerów Kuka © Kuka

Udostępnij:

Tegoroczne, VI już Spotkanie Integratorów i Partnerów Kuka odbyło się 22 listopada 2018 r. w Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach. Wydarzenie było jednocześnie uwieńczeniem 10 lat działalności Kuka w Polsce.

Na spotkaniu pojawili się reprezentanci firm współpracujących z Kuka m.in. Siemens, Schunk, Sick,
Troax, Piab, a także integratorzy oraz goście specjalni, dr. Christian Liedtke z Kuka oraz Elmar Schauppel z Kuka Deutschland.Tematami przewodnimi VI Spotkania Integratorów i Partnerów Kuka były Rynek, Trendy, Innowacje. Po oficjalnym przywitaniu gości przez gospodarzy wydarzenia, reprezentanci Kuka oraz partnerzy podzielili się wiedzą i doświadczeniem na temat najbardziej efektywnych rozwiązań w dziedzinie automatyki.

Zaprezentowano nowości z oferty Kuka: robota LBR iisy, nowy model panelu sterującego smartPAD2 roku oraz nową generację robotów KR Quantec-2.

Ważnym punktem spotkania była debata na temat wyzwań, oczekiwań i potrzeby Integratora na polskim rynku, w której uczestniczyli przedstawiciele klientów końcowych sektora Automotive & Tier1 oraz oficjalnych partnerów systemowych firmy. Odbyły się także prezentacje na temat trendów i innowacji w branży z udziałem gości specjalnych.

Część merytoryczną uzupełnił moment wręczenia nagród specjalnych – Tytanów Kuka, przyznanych w dwóch kategoriach: Debiut Roku oraz Największa liczba zamówionych robotów.

Jubileusz oddziału Kuka w Polsce nie mógł się odbyć bez symbolicznego tortu i szampana.Źródło: Kuka

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również