Visual Support – zdalne wsparcie techniczne Endress+Hauser

©

Udostępnij:

W dobie ograniczeń związanych z pandemią Covid-19 wielu pracowników służb utrzymania ruchu i serwisu staje przed dylematem, jak – szybko i skutecznie – dokonywać zmian w konfiguracji urządzeń pomiarowych, przeprowadzać ich przeglądy czy uruchomienia bez wsparcia inżyniera serwisu na obiekcie. W sytuacji, gdy wizyta serwisowa nie może się odbyć, Endress+Hauser wspiera swoich klientów również zdalnie. 

W ramach rozszerzenia zakresu usług serwisowych i uruchomienia usługi Visual Support, klienci Endress+Hauser mogą liczyć na pomoc doświadczonego inżyniera serwisu szczególnie wtedy, gdy wizyta na obiekcie nie może dojść do skutku.Skontaktuj się z Endress+Hauser, jeśli potrzebujesz pomocy:

    • przy wprowadzeniu zmian w konfiguracji urządzenia, podłączeniu przewodów, uaktualnieniu firmware
    • przy uruchomieniu zakupionego sprzętu
    • w zdiagnozowaniu problemu sprzętowego/aplikacyjnego.Przykładowa sytuacja, kiedy Visual Support może zastąpić wizytę obiektową

Zakupione w Endress+Hauser urządzenie zostało zamontowane i czeka na uruchomienie, zgodnie z wykupionym pakietem. Jeśli ze względu na epidemię, wstęp inżyniera serwisu na teren obiektu jest niemożliwy, a jego pomoc przy uruchomieniu niezbędna, możesz skorzystać z pomocy zdalnej – Visual Support.

Jak to działa? Wybierz dogodną dla siebie opcję

    • Aplikacja „SightCall Visual Support“ – pobierz aplikację na smartfon i skontaktuj się z Helpdeskiem Endress+Hauser Polska telefonicznie lub mailowo: +48 71 773 00 10, serwis.pl@endress.com w celu omówienia szczegółów supportu. 
    • Walizka RAS – za pomocą walizki RAS pracownik Endress+Hauser dokona niezbędnych ustawień i zmian bez Twojej pomocy, łącząc się z bezpośrednio z urządzeniem.
    • Posiadacze Field Expert SMT70 mogą otrzymać pomoc zdalną bez konieczności korzystania z aplikacji i walizki RAS.

Zamówione wizyty obiektowe, jeśli nie ma przeciwwskazań do ich odbycia, są realizowane planowo, po potwierdzeniu przez pracownika działu serwisu Endress+Hauser Polska. Usługa jest oferowana bezpłatnie do 31.05.2020.

Źródło: Endress+Hauser Polska

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również