Wago bierze udział w elektro-misji

Elektrobohater © Wago

Udostępnij:

Już po raz czwarty firma Wago współpracuje z programem Nasz Nowy Dom, który gości na antenie Polsatu. Obecnie trwa 12 sezon, a mieszkańcy Bieszczad oraz miliony widzów po raz kolejny zobaczy, że polskich elektroinstalatorów łączy profesjonalizm oraz chęć niesienia pomocy innym.

Nie oczekując żadnego wynagrodzenia i nie znając wszystkich szczegółów kilkudziesięciu elektroinstalatorów z całej Polski (i nie tylko) wyraziło chęć uczestnictwa w wyjątkowym projekcie.Wytypowana szóstka w imieniu całej społeczności Elektrobohaterów przybyła do jednej z bieszczadzkich wsi aby wykonać szereg bezpłatnych przeglądów elektrycznych i pokazać widzom programu jakie znaczenie dla bezpieczeństwa ma właściwa instalacja elektryczna. Instalacja elektryczna to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku. Od tego czy zostanie wykonana prawidłowo zależy nie tylko Twój komfort ale także zdrowie, a nawet życie wszystkich domowników. Źródło: Wago

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również