Webinarium: Rozwiązania IT dla nowoczesnych i bezpiecznych centrów danych

©

Udostępnij:

Firma Rittal zaprasza na WebSeminarium dotyczące rozwiązań IT zaprojektowanych dla nowoczesnych i bezpiecznych centrów danych, które będą spełniać wszelkie wymagania zmieniającego się świata i jednocześnie odpowiadać na nadchodzące wyzwania dla systemów IT.

Podczas spotkania online pt. Nowa szafa sieciowa i serwerowa Rittal VX IT dla wszystkich zastosowań świata IT zaprezentowane zostanie rozwiązanie, które pasuje do wszystkich zastosowań sieciowych oraz serwerowych. Nowe cechy i paramenty oraz udoskonalenia w porównaniu do szaf TS IT i zupełnie nowe akcesoria zostaną szczegółowo przedstawione podczas spotkania online. Szafy IT są ważnym elementem każdej serwerowni i każdego centrum danych, choć często niedocenianym. Warto poznać, na co zwrócić szczególną uwagę przy doborze szaf i akcesoriów, w zależności od planowanego zastosowania 

Spotkanie poprowadzi Bogdan Marczak, Product Manager ds. IT i Data Center w firmie Rittal.

Webinarium, które odbędzie się czwartek, 30 lipca, o godzinie 10:00, jest bezpłatne i będzie trwało ok. 45 minut, a na jego zakończenie jest zarezerwowany czas na dyskusję i odpowiedzi na pytania uczestników. 

Spotkanie będzie nagrywane, a nagranie wraz z dodatkowymi materiałami zostanie udostępniane uczestnikom oraz osobom, które się zarejestrowały na WebSeminarium.

>>Zarejestruj się, aby wziąć udział w spotkaniu<<
 

Źródło: Rittal

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również