Webinarium: trendy w IoT w 2021 r.

Mężczyzna © Farnell

Udostępnij:

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, przeprowadzi bezpłatne szkolenie na temat trendów w Internecie rzeczy, bazując na informacjach pozyskanych w ramach trzeciej corocznej, globalnej ankiety firmy Farnell z zakresu IoT.

Ponad 2000 respondentów udzieliło odpowiedzi z pierwszej ręki na temat świata IoT, a w tym najbardziej popularnych technologii i aplikacji, użytecznych podczas projektowania na potrzeby IoT, wdrażania sztucznej inteligencji w działaniach IoT oraz przyszłości branży IoT i wielu innych zagadnień. Oprócz webinarium dotyczącego wyników ankiety IoT uczestnicy będą mogli również wziąć udział w 30-minutowej prezentacji Nordic Semiconductor na temat rozwoju rozwiązań komórkowych we wspomnianym obszarze.Webinarium firmy Farnell będzie koncentrować się na: najważniejszych aspektach do rozważenia podczas opracowywania rozwiązań IoT, kluczowych obawach dotyczących implementacji IoT, głównych branżach, w których systemy IoT będą stosowane w kolejnych 5 latach, przyjęciu sztucznej inteligencji w branży IoT oraz preferencjach projektantów w odniesieniu do wyboru sprzętu i interfejsów komunikacyjnych wykorzystywanych w rozwiązaniach IoT.Szkolenie online odbędzie się w 2 lipca 2021 r. w godzinach od 12.00 do 13.45. Miejsce to platforma webinariów ON24. Szczegóły logowania zostaną podane drogą mailową po dokonaniu rejestracji. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim przez eksperta technologicznego firmy Farnell, Carla Scargilla, który pracuje jako senior technology specialist for embedded technology i może poszczycić się dogłębną wiedzą i doświadczeniem w zakresie optoelektroniki i elektroniki analogowej, a także elementami w odniesieniu do projektowania i aplikacji. Z firmą Farnell związany jest już ponad 25 lat.

Po 45-minutowej prezentacji trendów IoT Martin Lesund, technical marketing manager w Nordic Semiconductor, wygłosi 30-minutową prezentację gościnną na temat rozwoju rozwiązań komórkowych IoT oraz platformy prototypowej Nordic Thingy:91. Uczestnicy będą następnie mieli okazję wziąć udział w 30-minutowej sesji pytań i odpowiedzi prowadzonej na żywo z reprezentantami przedsiębiorstwa Farnell, a w tym z Carlem Scargillem i regionalną dyrektor sprzedaży na Polskę i kraje bałtyckie Anetą Grabowską-Horvath.

Źródło: Farnell

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również