Weintek ulepszył oprogramowanie EasyBuilder Pro.

Weintek, EasyBuilder Pro, oprogramowanie, © Weintek

Udostępnij:

Firma Weintek poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży nowej wersji swojego oprogramowania. Wersja 6.01 już do pobrania na stronach producenta.

EasyBuilder Pro to oprogramowanie użytkowe do tworzenia wizualizacji operatorskich na panelach HMI firmy Weintek. W ostatnim czasie producent wprowadził kilka ulepszeń. Najważniejsze z nich to:

  • możliwość określenia liczby klientów mogących połączyć się z serwerem cMT . Zwiększono ją do maksymalnie 10 z zastrzeżeniem, że duża liczba klientów może spowolnić pracę serwera;
  • możliwość blokowania niektórych obiektów tokenem . Teraz możliwe jest zablokowanie dostępu do danego obiektu kilku użytkownikom na raz. Tylko użytkownik z tokenem może używać obiektu. Token jest przekazywany według kolejności połączenia;
  • CoDeSys dla cMT 3072;
  • nowości w obszarze MQTT;
  • nowy sposób prezentacji zdarzeń / alarmów w formie wykresu Gantta.
Źródło: Weintek

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również