Wiosenny "elektrotechnik AUTOMATYK" już w dystrybucji

© Raven Media

Udostępnij:

Cieplutki jeszcze, prosto z drukarni, nowy numer magazynu „elektrotechnik AUTOMATYK” nr 3-4 przyjechał właśnie do naszej Redakcji. A my już go wysyłamy do naszych Czytelników i Prenumeratorów.

Aktualny numer ma 68 stron, na których zmieściliśmy wiele ciekawych materiałów. Tematem na okładkę wybraliśmy raport o tym, jak w polskim przemyśle zachodzą procesy związane z automatyzacją. Tekst wzbogacony jest o dużą ilość danych i wykresów.Sporo miejsca poświęcamy też systemom wizyjnym, które w dobie Przemysłu 4.0 coraz bardziej zyskują na znaczeniu. Omawiamy także trendy w dziedzinie miniaturyzacji napędów. Nie będziemy psuć Państwu przyjemności czytania tego materiału, ale powiemy, że mikronapędy będą coraz bardziej obecne w naszym życiu i to nie tylko w przemyśle.

Najważniejszy jest jednak dodatek poświęcony targom Automaticon, które odbędą się już pod koniec miesiąca. Na uwagę zasługują nie tylko prezentacje firmowe. Zamieszczamy też listę firm, które będą obecne na wystawie, spis nowości i plan hal. Jeśli zamierzacie Państwo odwiedzić tę imprezę, to z naszym magazynem będzie to łatwiejsze.

Źyczymy Państwu miłej lektury!

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również