I edycja Wirtualnych Targów Festo w praktyce

©

Udostępnij:

W dniach 15-16 lipca odbywają się Wirtualne Targi Festo, czyli zbudowane w rzeczywistości stoisko targowe, które zwiedzać można z każdego miejsca na Ziemi. Można na nim zapoznawać się z najnowszymi rozwiązaniami firmy.

Podczas targów poruszone zostały tematy łączności między obrabianym przedmiotem a chmurą; przemiany przemysłowej z perspektywy przyszłości; cyfrowej pneumatyki czy przygotowania zespołu pracowniczego na nadejście Przemysłu 4.0. 

Odbył się także wirtualny spacer po zakładzie technologicznym Festo w Niemczech oraz zaprezentowane zostały nowe produkty i usługi w automatyzacji i cyfryzacji fabryk. Część z wymienionych rozwiązań można obejrzeć na stronie targów po uprzedniej rejestracji.

W ramach wirtualnych targów oraz na zbudowanym w tym celu stoisku pojawiły się następujące sekcje tematyczne (Booth Tour): LifeTech, Didactic, Process Automation, Electric Automation, Pneumatic Automation, Bionics, Digital Automation.

Na każdej z nich od godziny 9 do 18 odbywają się 15-minutowe interaktywne prezentacje. Część z nich dostępna jest w języku angielskim, chińskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Język jednak nie jest problemem, ponieważ większość prelekcji dostępna jest w każdym z wymienionych języków w różnych porach.

Źródło: FestoUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również