Wyzwanie Michelin

EY Crowdsourcing, Michelin, mechatronika, robotyka, © EY Crowdsourcing

Udostępnij:

Każdy kogo interesuje szeroko pojęta inżyniera, mechatronika czy robotyka, może sprawdzić jak jego wiedza merytoryczna ma się do praktycznych zagadnień w tym obszarze. To wyzwanie dla studentów rzucone przez znanego producenta opon, firmę Michelin.

Punktem wyjścia do stworzenia zadań, poprzez platformę internetową – MilionYou, jest przybliżenie studentom wyzwań przed jakimi staną rozpoczynając karierę. Program Michelin stawia na edukację poprzez praktykę oraz budowanie wartości uczestników poprzez aktywne nagradzanie ich wkładu. Program stanowi uzupełnienie krajowego systemu edukacji w pracę na realnych zagadnieniach. Opiera się na praktyce i aktywnym poszukiwaniu doświadczenia.

Platforma, na której znajduje się wyzwanie, daje uczestnikom możliwość pozyskiwania referencji, certyfikatów potwierdzających ich kompetencje oraz atrakcyjnych nagród.

Samo wzięcie udziału w wyzwaniu jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na platformie www.millionyou.pl i rozwiązać dostępne na niej wyzwanie. Wszystkich zadań nie trzeba rozwiązywać tego samego dnia, można rozłożyć je w czasie.

Za rozwiązanie każdego z etapów przyznawane są mniejsze nagrody, a za poprawne rozwiązanie wszystkich trzech etapów przewidziana jest nagroda główna.

 Źródło: EY Crowdsourcing

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również