Yamaha wyróźnia Renex

© Renex

Udostępnij:

Polska spółka Renex otrzymała od europejskiego oddziału firmy Yamaha tytuł „Dystrybutora roku 2018”. Wyróżnienie jest o tyle cenne, że Yamaha to uznany na świecie producent zaawansowanych urządzeń do montażu i inspekcji elektroniki.

Predrag Topić, prezes Renexu, zwrócił uwagę, że jest to wyróżnienie skierowane dla całego rynku elektroniki w Polsce ponieważ to właśnie polska firma została wyróżniona spośród przedsiębiorstw funkcjonujących w Europie.- Poza oferowaniem wysokiej jakości urządzeń, niezbędne jest profesjonalne wsparcie techniczne – mówił o recepcie na sukces prezes Topić.

Natomiast odbierający nagrodę Tomasz Wierzbicki, koordynator doradców techniczno-handlowych podkreślił, że Renex potrafi sprostać wymaganiom rynku stając się liderem w zakresie zaopatrzenia branży produkcji elektroniki w takich krajach jak Polska, Rumunia i Serbia.

Źródło: Renex

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również