Zatrzask zamkowy Southco pozwala monitorować stan drzwi

Southco, zatrzask zamkowy, ryglowanie, rygiel zatrzaskowy © Southco

Udostępnij:

Firma Southco rozszerzyła swoją rodzinę elektronicznych systemów kontroli dostępu o małogabarytowy, elektroniczny zatrzask zamkowy EM-05 4, który ułatwia przejście z systemów ryglowania mechanicznego do elektronicznego. Zawiera on czujnik położenia rygla zatrzaskowego i czujnik drzwi, co umożliwia na proste monitorowanie stanu drzwi i zatrzasku.

Elektroniczny zatrzask zamkowy Southco EM-05 4 charakteryzuje się dużą sprawnością energetyczną, gdyż nie pobiera mocy w celu zachowania ustalonego położenia rygla. Dzięki małym gabarytom może być łatwo instalowany w ciasnych przestrzeniach i można go dostosować do różnych wymagań montażowych. Proste w instalacji i obsłudze, ekonomiczne zatrzaski serii 4 wykorzystują sprężynowy mechanizm napędzany silniczkiem przekładniowym, stanowiący bezpieczną i niezawodną alternatywę dla elektromagnesów w systemach przechowywania, produkowanych w dużych seriach.- Nowy zatrzask elektroniczny EM-05 4 umożliwia szybką i tanią modernizację elektromechanicznych systemów dostępu, zapewniającą większą sprawność energetyczną i niezawodność od tradycyjnych elektromagnesów. Wbudowany w zatrzaski serii 4 mechanizm monitorowania stanu drzwi i zatrzasku stanowi prostą metodę zwiększenia poziomu bezpieczeństwa - powiedział dyrektor generalny Steve Spatig.Źródło: Southco

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również