Zdobądź płatny staż w Schneider Electric i dołącz do EcoStruxure Academy

© Schneider Electric

Udostępnij:

Schneider Electric rozpoczyna rekrutację na płatny, roczny program stażowy EcoStruxure Academy. Skierowany jest on do studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków takich jak: automatyka, robotyka czy mechatronika. Projekt, prowadzony w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, pozwala stażystom na praktyczne poznanie kluczowych trendów w Przemyśle 4.0 oraz najbardziej innowacyjnych narzędzi na rynku, takich jak platforma EcoStruxure.

Roczny, w pełni płatny staż w Schneider Electric to okazja dla studentów i absolwentów do zdobycia doświadczenia na arenie międzynarodowej, w jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży energetycznej. Program ma na celu wykształcenie specjalistów od Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), którzy będą mogli poznać platformę EcoStruxure – flagowy produkt Schneider Electric w dziedzinie automatyki przemysłowej. Uczestnicy stażu będą mieli możliwość zdobycia ogromnej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej poprzez aktywne uczestnictwo w codziennych zadaniach firmy, szkoleniach, mentoringu czy spotkaniach z klientami. Częścią stażu jest także odwiedzanie placówek oraz centrów R&D Schneider Electric w całej Europie. – Jako Schneider Electric staramy się dzielić naszą wiedzą i aktywnie współpracować ze studentami, oferując im jak najwięcej możliwości rozwoju i zdobycia zawodowego doświadczenia. Wiemy, że jest to grupa niezwykle zdolnych ludzi, stąd nasza najnowsza inicjatywa rocznego stażu EcoStruxure Academy, wdrażająca w pionierski system EcoStruxure. Jest ona skierowana do osób ambitnych, z pasją, myślących innowacyjnie, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem chcieliby przyczynić się do rozwoju naszej firmy, a co za tym idzie do rozwoju zrównoważonego dostępu do energii dla wszystkich. Z naszej strony chcemy zapewnić im komfortowe warunki pracy, możliwość zdobywania kompetencji na arenie międzynarodowej, w zespole, który jest niezwykle dynamiczny i doświadczony. Wierzymy, że dzięki tym doświadczeniom studenci będą chcieli kontynuować z nami współpracę i staną się naszymi naturalnymi ambasadorami – mówi Ireneusz Martyniuk – Cluster Industry Business VP    

Program rocznego stażu jest kolejną inicjatywą Schneider Electric skierowaną do studentów i absolwentów. Na początku bieżącego roku firma ogłosiła start 8. edycji konkursu „Go Green in the City”, który ma na celu wyróżnienie odważnych koncepcji i innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają stworzenie inteligentnych miast o wysokiej efektywności energetycznej.  
 

Jak aplikować?

Aplikacja na staż EcoStruxure Academy jest prosta i szybka. Wystarczy wejść na stronę https://app.jobvite.com/TalentNetwork/action/campaign/w/NDA3ODY#join-us i wypełnić krótki formularz aplikacyjny. Studenci ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwenci kierunków takich jak: automatyka, robotyka czy mechatronika mogą również wysyłać swoje zgłoszenia mailowo na rekrutacja@schneider-electric.com  

 


Źródło: Schneider Electric

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również