Zmiana dyrektora generalnego w firmie Omron

laptop, biznes, komputer © pixabay

Udostępnij:

Seigo Kinugawa ma za zadanie wnieść do europejskiej organizacji gobalne spojrzenie biznesowe. Pragnie również skupić się na promocji innowacyjnych rozwiązań produkowach przez firmę Omron. Celem jest szybsza i bardziej elastyczna reakcja, jakiej potrzebuje rynek i współczesne społeczeństwo.

Cieszymy się, że pan Kinugawa objął to stanowisko po tym, jak w znacznym stopniu przyczynił się do sukcesu firmy, zwłaszcza w dziedzinie robotyki - mówi Harold Kapp, szef działu kadr w firmie Omron. - Za przykład niech posłuży fakt, że jako dyrektor generalny projektu biznesowego w dziedzinie robotyki zapoczątkował naszą współpracę z firmą Techman w zakresie robotów współpracujących - podsumowuje Kapp.Nowy członek zarządu

Firma Omron ogłosiła, że z dniem 1 kwietnia, po przejściu na emeryturę Hiroyukiego Usui, Seigo Kinugawa został mianowany nowym dyrektorem generalnym działu automatyki przemysłowej w regionie EMEA. Pan Kinugawa dołączył do firmy Omron 30 lat temu jako inżynier sprzedaży w Nagoi, koncentrując się na przemyśle motoryzacyjnym. Od tego czasu zajmował kilka stanowisk związanych ze sprzedażą, usługami i planowaniem w firmie. Seigo Kinugawa, który zdobył ponad 10-letnie doświadczenie poza Japonią, pracując w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie, wnosi do firmy unikalną perspektywę globalną. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora generalnego działu planowania strategicznego automatyki przemysłowej w siedzibie głównej firmy OMRON w Kioto w Japonii.Innowacje na rynku

- W ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyliśmy liczbę pracowników w dziale sprzedaży i usług o 10%, a także otworzyliśmy w całej Europie nowe, innowacyjne laboratoria w celu testowania i weryfikacji rozwiązań dla przemysłu. Dzięki lokalnym zasobom możemy wspólnie z naszymi klientami opracowywać koncepcje, które zaspokajają  ich potrzeby - kontynuuje Kapp. Oprócz funkcji dyrektora generalnego działu automatyki przemysłowej firmy Omron w regionie EMEA, Kinugawa pełni również funkcję dyrektora zarządzającego Omron. Jego siedziba mieści się w europejskiej centrali firmy Omron w Holandii i podlega on panu Miyanadze, prezesowi działu automatyki przemysłowej Omron.

Źródło: Omron

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również