Zmiana terminu targów STOM

targi STOM © Raven Media

Udostępnij:

Planowane na przełomie marca i kwietnia br. targi STOM nie odbęda się w pierwotnym terminie. Z powodu zagrożenia koronawirusem organizatorzy cyklu „Przemysłowej Wiosny” podjęli decyzję o przeniesieniu targów na wrzesień br.

Decyzję taką podjęto w trosce o bezpieczeństwo gości, wystawców, pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, a także po konsultacjach z wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem, prezydentem Kielc Bogdanem Wentą oraz Świętokrzyskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Ciurą.


W skład cyklu „Przemysłowa Wiosna”, poza targami STOM-TOOL, wchodzą również m.in. targi STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, a także DNI Druku 3D. W minionym roku wystawy te odwiedziło łącznie niemal 17 tysięcy osób. I choć targi nie są kwalifikowane według polskiego ustawodawstwa jako impreza masowa, to jednak skala tego wydarzenia była jednym z czynników, które budziły obawy organizatorów w sytuacji szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS – CoV-2, wywołującego chorobę Covid – 19.

Przemysłowa Wiosny w 2020 r. stanie się Przemysłową Jesienią, a planowany nowy termin wydarzenia to 22-24 września 2020 r.


TOP w kategorii
Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również