Zwiększ wydajność dzięki automatycznemu etykietowaniu bezpośrednio z systemu ERP

Udostępnij:

Czy ponownie wpisujesz dane etykiety, czy też korzystasz z pośredniego eksportu danych? Skróć czas wydruku etykiety nawet o 5 minut! 

Zwiększ wydajność produkcji, poprawiając jakość danych na etykietach, a jednocześnie drukując etykiety z większą prędkością w stałych lub zmiennych lokalizacjach za pomocą automatycznego etykietowania bezpośrednio z systemu ERP.

    • Popraw jakość danych na etykietach: unikaj kosztownych błędów w etykietowaniu, korzystając z danych pochodzących bezpośrednio z jednego źródła, którym może być zarówno zwykły arkusz kalkulacyjny, jak i kompleksowy system ERP oraz dowolne rozwiązanie pośrednie;
    • Zwiększ prędkość etykietowania: wyeliminuj konieczność ponownego wpisywania danych i skróć czas wydruku etykiety nawet o 5 minut;
    • Duża elastyczność drukowania: korzystaj z szerokiej gamy profesjonalnych drukarek etykiet w stałych lokalizacjach lub w dowolnym miejscu z dostępem do sieci wi-fi.


Zainteresował Cię temat?

Chcesz skorzystać z automatyzacji etykietowania? Zobacz infografikę >>

www.brady.pl
Źródło: Artykuł sponsorowany (BRADY Polska)


Udostępnij:

Drukuj


elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.