Deutsch Version english version

 

Firmy

Multiprojekt - poszukiwany doradca techniczno-handlowy

W związku z prężnym rozwojem firma Multiprojekt poszukuje nowych osób do swojego zespołu.

więcej »
2019 rok przełomowym dla sztucznej inteligencji

Blisko 70% światowych firm zaczęło eksperymentować ze sztuczną inteligencją lub ma to w planach. W Polsce decydują się na głównie firmy działające w e-commerce, finansach czy ubezpieczeniach. Jeszcze w tym roku prawie połowa firm na świecie połączy siły sztucznej inteligencji i zrobotyzowaną automatyzację procesów, aby stworzyć pracowników cyfrowych. 

więcej »
Producent aluminium sparaliżowany

Systemy informatyczne międzynarodowego producenta aluminium Norsk Hydro 18 marca zostały zaatakowane przez znany od niedawna rodzaj ransomware o nazwie LockerGoga. Złośliwe oprogramowanie sparaliżowało działanie firmy, która swoje oddziały ma również w Polsce. Pracownicy części zakładów musieli przejść w tryb ręcznego sterowania.

więcej »
Eplan podczas Hannover Messe zaprezentuje stoisko "Efficiency Lab"

Firma Eplan oraz jej spółka zależna, Cideon zaprezentują na targach Hannover Messe 2019 stoisko "Efficiency Lab" na którym zaprezentują w jaki sposób ich oferta wspiera digitalizację procesów inżynieryjnych.

więcej »
Nowości Rittal na targach Hannover Messe 2019

Hannover Messe jest największym wydarzeniem, prezentującym międzynarodowe targi z zakresu technologii przemysłowej. Na tegorocznej edycji, która odbędzie się już 1-5 kwietnia, firma Rittal zaprezentuje swoje nowości produktowe i sposoby na skuteczniejsze zarządzanie produkcją.

więcej »
Roboty MiR200 optymalizują procesy logistyczne w firmie Visteon

Roboty MiR200 optymalizują procesy logistyczne w firmie Visteon, usprawniając cykl produkcyjny i zapewniając szybki zwrot z inwestycji

więcej »
Ericsson zdobywa kontrakt na sieć 5G

Operator KT (dawniej Korea Telecom) wybrał firmę Ericsson do budowy komercyjnej sieci 5G, która umożliwi uruchomienie usług na terytorium całej Korei już na początku kwietnia 2019 r. Operator KT (dawniej Korea Telecom) wybrał firmę Ericsson do budowy komercyjnej sieci 5G, która umożliwi uruchomienie usług na terytorium całej Korei już na początku kwietnia 2019 r.

więcej »
Debiut FLS fischer na targach Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2019

Producent systemu instalacyjnego SaMontec poszerza asortyment o system lekkich szyn FLS. Możliwości nowości dla podwieszeń rurowych zaprezentowano na 17. edycji Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2019 w Warszawie. Rozwiązanie dedykowane jest projektantom, konstruktorom oraz monterom instalacji użytkowych.

więcej »
Firma Rittal na Targach Automaticon 2019!

Targi Automaticon 2019 rozpoczną się już 26 marca w Warszawie. Wydarzenie traktowane jest jako największe w Polsce, podczas którego spotykają się projektanci, integratorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Poza stoiskami producentów na odwiedzających czekają seminaria tematyczne.

więcej »
Heilind dostarcza ponad 9 000 produktów firmy Heyco Products

Heilind Electronics, firma specjalizująca się w rozwiązaniach złączeniowych, rozszerza swoją ofertę o asortyment firmy Heyco Products – producenta w obszarze zarządzania okablowaniem oraz komponentów elektromechanicznych wykonanych z plastiku i metalu.

więcej »
P-KUBE Krome. Klamka bezpieczeństwa, jakiej jeszcze nie było 

Wszędzie tam, gdzie maszyny zabezpieczone są za pomocą ryglowanych osłon, istnieje obowiązek uniemożliwienia ich otwarcia podczas pracy oraz wyeliminowania możliwości obejścia zabezpieczeń. Do takich właśnie zadań firma Pizzato stworzyła rodzinę klamek bezpieczeństwa P-KUBE, a najnowszym urządzeniem z tej serii jest opisywany w artykule P-KUBE Krome.

więcej »
Nowe przyciski serii 627

Szeroka gama przycisków sterowniczych i lampek sygnalizacyjnych znajduje się w ofercie firmy „POKÓJ” S.E. Jest ona różnorodna pod względem materiału wykonania, sposobu montażu oraz funkcjonalności.

więcej »