Antaira Technologies Sp. z o.o.

Antaira Technologies Sp. z o.o.

Kieślowskiego 3/U6, 02-962 Warszawa, PL
http://www.antaira.pl


kontakt


O Firmie

Firma Antaira Technologies została założona w 2005 r. w USA z siedzibą w Brea w Californii. Produkcja została zlokalizowana w Polsce (routery WiFi i LTE) i na Tajwanie (switche, konwertery, komunikacja szeregowa). Firma ma rozbudowaną sieć dystrybutorów i jest obecna na rynkach w Europy, USA, Azji i Afryki. Wśród bogatej oferty obejmującej ponad 500 różnych urządzeń warto wyróżnić bezpieczne switche ethernet dla przemysłu, kolei (EN 50155), pojazdów ciężarowych i autobusów (EMark) i do zastosowań w górnictwie i hutnictwie (ATEX). Ważna pozycję w ofercie zajmują rozwiązania komunikacji bezprzewodowej dla IIoT takie jak routery LTE, punkty dostępowe WiFi i Bluetooth. Wszystkie urządzenia projektowane są do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych. Oferujemy pokrycia konformalne dla aplikacji morskich i innych gdzie warunki środowiskowe są szczególnie trudne. Wyróżnia nas wysoka jakość produktów poparta nawet 10 letnią gwarancją. Naszą dewizą jest elastyczność i otwartość na różnorodne potrzeby klientów, co znajduje odzwierciedlenie m.in. w dostosowaniu produktów do wymogów konkretnych aplikacji czy projektowanie urządzeń zgodnie ze specyficznymi wymaganiami aplikacji przemysłowych. Antaira Technologies oferuje w Polsce szybkie dostawy sprzętu z własnego magazynu w Warszawie. Warszawskie biuro firmy zapewnia doradztwo techniczne na etapie przygotowania projektu, pełny zakres wsparcia technicznego jak również szybki serwis RMA. Uważamy, że rzetelność i uczciwość jest podstawą dobrych relacji biznesowych i takich wartości przestrzegamy w relacjach z naszymi partnerami i klientami.

Oferta:

Komunikacja bezprzewodowa - routery serii AMS, ARS, ARX, ARY:

 • routery serii 4G/LTE CAT 3 lub 4, połączenia szyfrowane OpenVPN, wyjścia/wejścia cyfrowe, USB, opcjonalne oprogramowanie w chmurze do zarządzania zdalnego wieloma routerami
 • routery Wi- Fi zgodne IEEE 802.11a / b / g / n / ac. Zasilanie 7-48 VDC, PoE. Redundantne połączenie Wi- Fi dla aplikacji przemysłowych w tym dla protokołu Profinet
 • do aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych z IP67

Ethernet przemysłowy, switche serii LNX i LNP, LMX i LMP:

 • zarządzalne i niezarządzalne switche od 5 do 28 portów,
 • bogata funkcjonalność pozwalająca na budowę bezpiecznych sieci przemysłowych,
 • PoE w pełni kompatybilne ze standardem IEEE 802.3 af/at/bt
 • zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych i wyposażone metalowe obudowy ze złączami RJ45 lub M12 zapewniającymi stopień ochrony do IP67 oraz mnogość możliwości montażu: na ścianie, szynie TS35 lub w stelażu 19".

Media konwertery:

 • konwertery zarządzalne i niezarządzalne serii IMC/ IMP pozwalające na zwiększenie odległości komunikacji ethernet nawet do 80 km charakteryzujące się dużym wyborem portów światłowodowych, obsługujące protokół SNMP, różnymi napięciami zasilającymi i zasilaniem przez POE. Mogą być montowane w szafie 19" lub na szynie DIN.

Komunikacja szeregowa:

 • seria STM pozwalająca na zdalny dostęp do portów szeregowych poprzez sieć 802.3 lub 802.11 i wyposażone w 1/2/4/8/16 portów RS- 232/422/485 do sieci Ethernet. Obsługują protokół MODBUS RTU i TCP
 • Przemysłowe konwertery USB - RS- a232/422/485
 • karty wieloportowe: PCI Express, Universal PCI i PCMCIA umożliwiające rozbudowę systemów dzięki 1/2/4/8 lub 16 portom RS- 232/422/485.

Przemysłowy Bluetooth:

 • Punkty dostępowe Bluetooth, moduły z portami szeregowymi, adaptery USB, moduły OEM

Akcesoria:

 • Anteny, przewody, patchcordy światłowodowe i zasilacze sieciowe. Oferujemy pełną ofertą różnorodnych akcesoriów niezbędnych do budowy systemów komunikacyjnych dla przemysłu.
Branże

Instalacje elektryczne

Oprogramowanie