Automation24

Automation24

Stanisława Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa, PL
http://www.automation24.pl


kontakt


O Firmie

Automation24 to sklep internetowy z komponentami automatyki przemysłowej. Firma oferuje wyselekcjonowane produkty z wielu kategorii automatyki przemysłowej. Strategią Automation24 jest rezygnacja z utrzymywania lokalnych oddziałów biur i zespołów sprzedaży. Oszczędności z tego płynące trafiają bezpośrednio do kieszeni klientów poprzez niższe ceny. Dzięki temu w wielu kategoriach firma jest liderem cenowym przy zakupie małych ilości. Ceny oferowanych produktów są średnio o 24% mniejsze w stosunku do zalecanej ceny producenta i przy braku minimalnych ilości zamówienia.

Dzięki funkcji wyświetlania dostępności produktów, klienci otrzymują informację o czasie dostawy w czasie rzeczywistym dla każdego produktu. Większość zamówień przetwarzanych jest jeszcze tego samego dnia, w którym nastąpiło zamówienie, co umożliwia szybką dostawę. W przypadku technicznych i ogólnych pytań związanych z produktami, dostępny jest czat, e-mail, a także bezpłatny numer telefonu do kontaktu. Personel wsparcia technicznego Automation24 służy poradą w zakresie obsługi technicznej, jak i pomocą przy doborze odpowiednich urządzeń do wymagań aplikacji. Podczas konsultacji inżynierowie wsparcia technicznego starają się zrozumieć potrzeby klientów w oparciu o pytania umożliwiające rozpoznanie sytuacji, tak aby zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie.

Oferta:

Sklep internetowy www.automation24.pl kieruje swoją ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorców, którzy nie mogą liczyć na szczególne warunki zakupowe u producentów i hurtowni lub tych, którzy potrzebują jedynie ograniczonej liczby sztuk jednego artykułu. Biorąc pod uwagę, że Automation24 oferuje szeroką gamę produktów z wielu dopełniających się kategorii, klienci są w stanie znaleźć kompletne rozwiązania dla swoich aplikacji. Mogą oni skorzystać z oferty komponentów od kilkunastu różnych, sprawdzonych producentów.

Inżynierowie korzystający z Automation24 mogą wybierać z oferty ponad 4500 markowych artykułów z kategorii takich jak czujniki położenia, czujniki procesowe, technika napędowa, Ethernet przemysłowy, systemy sterowania, oświetlenie przemysłowe, zabezpieczenia instalacyjne, technika napędowa, urządzenia sterujące i sygnalizacyjne, zasilacze, narzędzia, obudowy i szafy, czy technika łączeniowa. Oferowane marki to: ifm, Eaton, Siemens, Harting, microsonic, Weidmuller, Fibox, LAPP, Rittal, Phoenix Contact, Wika, E-T-A, LED2WORK, WAGO, Datasensor, murrplastik, PFLITSCH, MURR ELEKTRONIK, Raychem RPG, Patlite, pmd, TERZ, KNIPEX, Anybus, eickmann elektronik. Wszystkie produkty dostępne są prosto z magazynu Automation24 w doskonałym stosunku jakości do ceny, już od pierwszej sztuki. Dostawa może nastąpić już w 24h!

Branże

Sterowanie

Instalacje elektryczne

Obsługa i monitorowanie

Oprogramowanie

Systemy napędowe i mechatronika

Energetyka