Balluff Sp. z o.o.

Balluff Sp. z o.o.

Graniczna 21A, 54-516 Wrocław, PL
http://www.balluff.com


kontakt


O Firmie

Firma Balluff jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym obecnie przez czwarte już pokolenie właścicieli. Przedsiębiorstwo założone w Neuhausen auf den Fildern pod Stuttgartem szybko rozwinęło się do poziomu otwartego na świat, wiodącego globalnego gracza. Jest firmą z tradycjami, którą wyróżnia wieloletnia współpraca z klientami, dla których jest ważnym partnerem w zakresie innowacji, by wspólnie wyznaczać trendy na światowych rynkach.

Firma bardzo wcześnie otworzyła się na rynki międzynarodowe. W latach 80. Balluff był pierwszym i przez długi czas jedynym producentem czujników z własną produkcją w Brazylii. Dziś Balluff zadomowiony jest nie tylko w Neuhausen, lecz również w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz na wszystkich innych ważnych rynkach - w 68 krajach na całym świecie. Dzięki temu może lepiej zrozumieć i wspierać klientów i dawać im dokładnie to, czego potrzebują: wysokiej jakości czujniki, rozwiązania z zakresu identyfikacji i sieci przemysłowych, jak również oprogramowanie dla kompletnych rozwiązań systemowych we wszystkich obszarach automatyzacji.

W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług Balluff stworzył swoje własne kryteria nazwane "jakością Balluff". Jest to wyjątkowo wysoki standard, który przewyższa nawet obowiązujące normy i jest oferowany nie tylko w swoich produktach, lecz również w zakresie doradztwa i usług.

Oferta:

Ballluff opracowuje również bardziej wydajne procesy i lepsze rozwiązania do automatyzacji produkcji
- Niezawodna sensoryka
- Systemy identyfikacji optycznej oraz RFID
- Systemy bezpieczeństwa pracy
- Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania do sieci przemysłowych wraz z IO-Link
- Urządzenia do wizualizacji procesów

Branże

Robotyka, montaż i obsługa

Oprogramowanie

Obsługa i monitorowanie