HF Inverter

HF Inverter

Marii Skłodowskiej-Curie 101, 87-100 Toruń, PL
http://www.hfinverter.eu


kontakt


O Firmie

HF Inverter to polska firma z polskim kapitałem. Przedsiębiorstwo HF Inverter Polska rozpoczęło swoją działalność w 2006 r. w Toruniu. W siedzibie głównej na powierzchni 1000 m² znajduje się magazyn oraz dział handlowy i techniczny. Posiadamy własne stanowiska montażowe, diagnostyczne i serwisowe produktów znajdujących się w ofercie firmy.

HF Inverter Polska jest oficjalnym partnerem EURA Drives Electric Co. Ltd. – lidera w produkcji nowoczesnych przemienników częstotliwości, softstarterów i serwonapędów elektrycznych. W HF Inverter Polska pracują wysokiej klasy specjaliści. Większość z nich to inżynierowie automatycy, posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie z mechatroniki, którzy tworzą dział doradców techniczno-handlowych. Dużym wsparciem dla działu doradców jest rozbudowany dział techniczno-serwisowy.

Kontrahenci z Polski obsługiwani są przez krajowe centrum logistyczne w Toruniu, a w razie konieczności przez centrum logistyczne EURA Drives Europe GmbH z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. W siedzibie firmy znajdują się również sale przystosowane dla uczestników specjalistycznych szkoleń z techniki napędowej. Udostępnione są modele produktów EURA i HF Polska, na których można w sposób praktyczny przećwiczyć zdobytą na szkoleniu wiedzę teoretyczną. Dział techniczny jest gotowy przeprowadzić na życzenie kontrahenta szkolenie teoretyczne powiązane z ćwiczeniami na modelach również poza siedzibą firmy.

Wysoka jakość oraz innowacyjność napędów znajdujących się w ofercie HF Inverter Polska jest potwierdzona przez rzeszę zadowolonych użytkowników i klientów. Nasze produkty rokrocznie otrzymują nagrody i wyróżnienia w konkursach organizowanych przez periodyki branżowe i uczelnie wyższe w kraju i za granicą.

Oferta:

  • Przemienniki częstotliwości w zakresie mocy od 0,25 kW do 315 kW o zasilaniu 1f~230 V lub 3f~400 V (IP20 / IP55 i IP66)
  • Napędy zdecentralizowane serii EM30 IP66
  • Softstartery w zakresie mocy od 15 kW do 315 kW
  • Przekładnie hipoidalne THF
  • Przekładnie planetarne ZD Motor
  • Silniki synchroniczne EURA EVPM Super Premium IE4
  • Silniki asynchroniczne HF Polska
  • Przekładnie i motoreduktory walcowe, walcowo-stożkowe, niskoprofilowe montowane w Polsce
  • Małe napędy AC i DC w zakresie mocy od 6 W do 300 W - zarówno silniki, jak i motoreduktory
Branże

Elektrotechnika

Silniki elektryczne