Stemmer Imaging

Stemmer Imaging

3 Maja 6A, 99-400 Łowicz, PL
http://www.stemmer-imaging.pl


kontakt


O Firmie

Stemmer Imaging to największy w Europie dostawca urządzeń i systemów wizyjnych oraz pokrewnych produktów. Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Niemczech i oddziały w szeregu krajów europejskich, w tym w Polsce. Oprócz produktów własnych firma oferuje wyroby od kilkudziesięciu czołowych komponentów systemów wizyjnych.

Polski oddział Stemmer Imaging mieści się w Łowiczu i gwarantuje wsparcie techniczne klientów podczas całego procesu tworzenia oraz użytkowania aplikacji. Cyklicznie organizuje również szkolenia z zakresu technologii systemów wizyjnych i produktów, zapewnia również możliwość testowania komponentów przez odbiorców w ich wdrożeniach.

Oferta:

 

Systemy wizyjne

Gotowe do konfiguracji i użycia systemy wizyjne zawierające kamery, urządzenia do analizy obrazu oraz oprogramowanie. Zapewniamy rozwiązania do zastosowań w automatyzacji produkcji, pomiarach 2D i 3D, inspekcji powierzchni, robotyce, odczytywaniu kodów, szybkiej rejestracji obrazów i wielu innych.

Oświetlacze

Bazujące na diodach LED oświetlacze w kilkunastu wykonaniach pod względem budowy i sposobu działania, a także diody i systemy laserowe oraz oświetlenie światłowodowe. Asortyment produktów od blisko 10 markowych dostawców zapewnia możliwość precyzyjnego doboru oświetlenia do potrzeb.

Obiektywy

Kompletna oferta obiektywów z bagnetami C oraz F, a także obiektywów do kamer liniowych, telecentrycznych i makro - w tym w wersjach z elektronicznym ustawieniem przesłony. Dodatkowo obiektywy specjalne: IR, UV, 3D, rybie oko oraz filtry.

Kamery

Kilkaset kamer monochromatycznych i kolorowych, w tym szybkie wersje cyfrowe z wszystkimi popularnymi interfejsami i kamery analogowe, urządzenia jedno- i wieloprzetwornikowe, kamery z matrycami CCD oraz CMOS, a także kamery IR i w wykonaniach specjalnych, skanery 3D oraz czytniki ID.

Kable i przewody

Wybór przewodów analogowych i cyfrowych w standardach CoaXPress, Gigabit Ethernet, CameraLink, FireWire, USB oraz kabli światłowodowych cechujących się wysoką odpornością mechaniczną i możliwością pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

Akwizycja obrazów

Frame-grabbery w postaci kart PCIe oraz PCI zapewniające akwizycję obrazów i wideo z kamer analogowych oraz cyfrowych. Urządzenia wspierają wszystkie najpopularniejsze standardy komunikacyjne: CoaXPress, Gigabit Ethernet, CameraLink, HS- Link, FireWIre, DVI, HD- SDI oraz LVDS.

Oprogramowanie

Common Vision Blox - biblioteka narzędzi zapewniająca możliwość szybkiego wdrażania niezawodnych rozwiązań dla systemów wizyjnych. Obejmuje oprogramowanie do: wyszukiwania wzorca, odczytu, analizy 3D, inspekcji powierzchni, rozpoznawania kolorów i rejestracji.

Komputery

Szeroki wybór PC do zastosowań w systemach wizyjnych - od kompaktowych systemów marki Adlink, Dalsa do kasetowych, bardzo wydajnych komputerów rack firmy Stemmer Imaging z możliwościami nagrywania długich sekwencji wideo.

Akcesoria

Wszystko, co dopełnia kompletne systemy wizyjne - zasilacze, kontrolery, akcesoria do oświetlaczy i obiektywów, akcesoria do kamer (osłony, obudowy, statywy, itd.) i wiele innych.

Branże

Elektrotechnika

Instalacje elektryczne

Komputery przemysłowe i systemy operacyjne

Obsługa i monitorowanie

Oprogramowanie