WAGO ELWAG sp. z o.o.

WAGO ELWAG sp. z o.o.

ul.Piękna 58a, 50-506 Wrocław, PL
http://www.wago.pl


kontakt


O Firmie

WAGO to światowy lider w dziedzinie połączeń sprężynowych. Prekursor i propagator innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.

Firma wchodzi w skład Grupy WAGO, istniejącej od trzech pokoleń, działającej samodzielnie i niezależnie na rynku firmy rodzinnej wywodzącej się z Minden (Westfalia) i należy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.

W dziedzinie połączeń sprężynowych WAGO jest światowym liderem, ale również inne rozwiązania firmy stały się w międzyczasie standardem przemysłowym.

Oferta:

 

WAGO jest wiodącym producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki stosowanych wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka wydajność i 100% niezawodności. Serie złączki instalacyjne 221 i 2273 podbijają instalacje elektryczne, a złączki listwowe TOPJOB® S i TOPJOB® S z dźwignią zrewolucjonizowały projektowanie szaf rozdzielczych.

Warto wspomnieć także o WAGO-I/O-SYSTEM, modularnych urządzeniach sieciowych, przystosowanych do pracy w każdego typu sieci sterowania rozproszonego, pozwalające tworzyć elastyczne i łatwe w modyfikacji układy automatyki. Składa się on z modułów I/O, interfejsów i sterowników programowalnych (PFC, PLC) z interfejsami do powszechnie stosowanych sieci obiektowych, dotykowych paneli operatorskich e!DISPLAY oraz zintegrowanego środowiska inżynierskiego e!COCKPIT.

Ponadto firma oferuje: specjalne złączki do czujników, przekaźniki, separatory, przetworniki sygnałów standardowych, konfekcjonowane oprzewodowanie do PLC oraz szeroki program urządzeń do zasilania systemów automatyki.

Branże

Elektrotechnika

Instalacje elektryczne

Obsługa i monitorowanie

Oprogramowanie

Robotyka, montaż i obsługa

Sterowanie

Systemy napędowe i mechatronika