Deutsch Version english version

 

Felietony

Po co komu 5G

Ta cała piąta generacje telefonii komórkowej to tylko marketingowa ściema – takie opinie czasem można usłyszeć. Jest wiele osób, które jeszcze nie zdążyły się nacieszyć czwartą generacja i wiele, dla których LTE, czy w ogóle szybka transmisja danych w urządzeniach mobilnych była „od zawsze” i nie wyobrażają sobie życia bez Sieci. 

więcej »
Jak przygotować firmę do cyfrowej transformacji

Nie jest tajemnicą, że Przemysł 4.0 nie kończy się na wdrożeniu nowoczesnego systemu ERP czy internetu Rzeczy. Przedsiębiorstwa, które reprezentują odmienne podejście mogą od razu wywiesić białą flagę, ponieważ ich wysiłki skazane są na porażkę. O tym, jak przygotować organizację na gruntowne „przemeblowanie” i w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii, spytaliśmy najlepszych branżowych ekspertów.

więcej »
Polska potęgą w branży gier

Polska stała się prawdziwą potęgą w branży elektronicznej rozrywki i nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady. O ile polskie produkcje filmowe rzadko przebijają się na międzynarodowych rynkach, o tyle nasze gry komputerowe są rozpoznawalne na całym świecie.

więcej »