Deutsch Version english version

 

Wywiady

Ledvance: Efektywne energetycznie oświetlenie to duże oszczędności

Problematyka efektywności energetycznej jest w ostatnich latach niezwykle modna i obejmuje swoim zasięgiem bardzo różne obszary naszego życia, w tym również liczne branże przemysłowe. O oświetleniu w kontekście efektywności energetycznej opowiada dr inż. Andrzej Wiśniewski, doradca techniczny Ledvance.

więcej »
Miloo-Electronics: Oświetlenie efektywne energetycznie

Wiele przedsiębiorstw wprowadza rozwiązania, dzięki którym racjonalnie wykorzystują oni energię elektryczną, oszczędzając dzięki temu nasze środowisko naturalne, a przy okazji zmniejszając rachunki za prąd. O rozwiązaniach w obszarze efektywnego energetycznie oświetlenia rozmawialiśmy z Łukaszem Kołaszewskim, dyrektorem działu B+R w Miloo-Electronics.

więcej »
Jaka ma być inteligentna fabryka?

Wiele fabryk stosuje już rozwiązania z kategorii Przemysłu 4.0. Dzięki systemowi sterowania PSS 4000 firmy Pilz, jak wyjaśnia Natalia Klimczyk, specjalista ds. marketingu i komunikacji w Pilz Polska, można zapewnić bezpieczne wsprowadzanie nowoczesnych technologii na rynek produkcji.

więcej »
Główne korzyści i wymagania inteligentnej fabryki

Inteligentna fabryka jest w pełni skomunikowana w sieci i cały czas unowocześniana. Jakie przynosi korzyści, a jakie wymagania musi spełniać? Na to i inne pytania odpowiada Roman Filipiak, dyrektor zarządzający firmy Schmalz.

więcej »
Jakie wymagania musi spełniać smart factory?

O inteligentnej fabryce i technologiach, które musi spełniać, by zasłużyć sobie na takie miano, rozmawialiśmy z Grzegorzem Bojarczukiem, inżynierem aplikacyjnym EA AMI / Digitalization Driver w firmie Festo.

więcej »
Przyszłość zasilania przemysłowego

O kluczowych trendach i zmianach w obszarze zasilania przemysłowego rozmawialiśmy z Krzysztofem Witkowskim, Product managerem Automation components w firmie TME.

więcej »
Technologia czujników

O roli czujników w erze Przemysły 4.0 mówi Marek Łozowski z firmy Pepperl+Fuchs.

więcej »
Czujniki w Przemyśle 4.0

Małgorzata Wilkosz specjalista ds. zaopatrzenia w firmie Micros

więcej »
Miniaturyzacja napędów

Krzysztof Pietrzak, area sales manager Poland w firmie Faulhaber, mówi o trendach w miniaturyzacji napędów.

więcej »
Technologia czujników

O znaczeniu czujników we współczesnej produkcji przemysłowej mówi Szymon Gumółka marketing and quality management marketing manager w firmie Balluff. 

więcej »
W tym roku będziemy zaskakiwać

O tym, jaki to będzie rok dla firmy Finder mówi Stanisław Rak, kierownik ds. techniczno-handlowych. 

więcej »
Bezpieczny chwytak

Roman Filipiak, dyrektor zarządzający, Schmalz Polska

więcej »