Najwyższe bezpieczeństwo 

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi blokady, kłódki blokujące SafeKey oferują 7 razy więcej możliwości niż standardowa kłódka bezpieczeństwa. SafeKey Lockout może optymalnie obsługiwać niestandardowe hierarchie dużych zestawów kluczy, które w razie potrzeby mogą być otwierane przez klucz główny. Numery wykresowe zapewniają, że żadne dwa klucze w tej samej firmie nie otworzą tego samego zamka. Dostępne są zarówno konstrukcje kłódek nieprzewodzących, jak i antykorozyjnych, gwarantujące dodatkowe bezpieczeństwo.

Zwiększona wydajność 

Kolorowe klawisze, które pasują do koloru kłódki zwiększają wydajność blokowania lub oznakowania w trakcie prac konserwacyjnych. Dostępnych jest 9 kolorów, które pomagają pracownikom zajmującym się konserwacją uzyskać właściwy klucz do jednego z zamków. Dodatkowo mechanizm blokujący umożliwia płynne wkładanie i wyjmowanie kluczyka w celu szybkiej i łatwej obsługi kłódki.

Każdy ma swoja kłódkę

Każda kłódka blokująca SafeKey może być wygrawerowana nazwą pracownika, zespołu, działu lub obszaru roboczego lub numerem seryjnym. Oprócz wpisanych różnych opcji z kluczami dostępna jest również alternatywa otwierania serii zamków za pomocą tego samego klucza.

Źródło: Brady