Kamera termowizyjna tego rozmiaru doskonale sprawdza się w pierwszej fazie wyszukiwania i usuwania awarii. Służy do szybkiego skanowania urządzeń elektrycznych, pomp, silników, instalacji budynkowych, instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń sterujących procesami. Pomaga w poszukiwaniu gorących i zimnych punktów, które mogą stanowić wczesne oznaki problemów. Profesjonalne kamery termowizyjne są teraz dostępne w kieszonkowym rozmiarze.

Możliwość wyszukiwania i usuwania awarii jest zawsze na wyciągnięcie ręki

  • Łatwe lokalizowanie źródeł problemów: Funkcja IR Fusion obsługiwana za pomocą ekranu dotykowego umożliwia automatyczną, jednoczesną rejestrację obrazu w paśmie światła widzialnego i obrazu w podczerwieni, pozwalając przeglądać wyniki przy różnych stopniach nakładania obrazów — od pełnej podczerwieni po pełne światło widzialne.
  • Oszczędność czasu i bezpieczne przechowywanie obrazów: Funkcja oznaczania zasobów w systemie Fluke Connect umożliwia zeskanowanie kodu kreskowego lub kodu QR urządzenia, a następnie bezprzewodowe przesłanie obrazów do właściwego pliku zasobów na komputerze lub w chmurze.
  • Odporność na wpływ trudnych warunków otoczenia oraz przypadkowe upuszczenie: Kieszonkowy format kamery umożliwia jej bezproblemowe przenoszenie, a jednocześnie jest ona odporna na zanieczyszczenia i działanie wody.

Źródło: Fluke