Deutsch Version english version

 

Produkty

Sterownik z serii CP2E firmy Omron wprowadza IoT do kompaktowych rozwiązań

Sterownik firmy Omron łączy w sobie porty wejścia/wyjścia, komunikację oraz sterowanie osiami potrzebne do sterowania maszyną - zapewniaja zaawansowaną kontrolę i łączność Internetu Rzeczy. Programowalny mikrosterownik PLC pozwala na gromadzenie danych i komunikację między maszynami. 

więcej »
Wskaźnik inspekcji Brady umożliwia skuteczną konserwację

W konserwacji urządzeń może pomóc wskaźnik inspekcji Brady. Diody LED z daleka przyciągają uwagę zarówno użytkowników, jak i specjalistów ds. konserwacji, oraz pomagają uniknąć użytkowania niesprawdzonego lub zużytego sprzętu.

więcej »
Przemysłowa przekładnia firmy Nord

Przekładnie przemysłowe pochodzące z serii Maxdrive firmy Nord zapewniają właściwy moment wyjściowy w zakresie od 15 do 240 kNm. Nord wypuścił obecnie nową serię przekładni przemysłowych MAXXDRIVE XT, która optymalizuje sprawdzony system modularny dla aplikacji wymagających wysokiego potencjału termicznego.

więcej »
Jednokierunkowa transmisja radiowa w ofercie firmy Nice

Nice Polska umieszcza w swojej ofercie Nice Core z jednokierunkową transmisją radiową oraz aplikację mobilną MyNice Welcome. Co więcej, do systemu można podłączyć również urządzenie firmy Nice, które zostały zainstalowane w przeszłości, jeśli działają w oparciu o popularny protokół Flor. 

więcej »
Kamera termowizyjna od Fluke skraca czas przestojów

Wytrzymała przenośna kamera termowizyjna do przeprowadzania inspekcji instalacji elektrycznych i przemysłowych. Nowa kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke PTi120 niezawodnie skraca czas przestojów.

więcej »
Coraz większe znaczenie HPC

Przedsiębiorstwa stawiają i będą stawiać na High Performance Computing, by sprostać ciągle rosnącym wymaganiom zaawansowanych pod względem obliczeniowym aplikacji. Przykładem skalowanych rozwiązań dla wysokowydajnych systemów obliczeniowych są urządzenia chłodnicze Rittal z grupy LCP o mocach do 55 kW oraz oferty as a Service do skalowanych zastosowań HPC z chmury.

więcej »
Nowa linia serwerów dedykowanych OVH

Wprowadzana gama usług spełnia wymagania w zakresie skalowalności i wydajności średnich przedsiębiorstw, administracji rządowej i uczelni w zakresie m.in. budowania architektury klastrowej i zarządzania dużymi bazami danych.

więcej »
Obudowy modułowe na szynę DIN z nowej linii ZD marki Kradex 

Nowa seria obudów modułowych na szynę DIN oparta jest na nowoczesnej konstrukcji wymiennych maskownic, pozwalających na łatwiejsze dopasowanie do różnorodnych wymagań stosowanych we wnętrzu elektroniki.

więcej »
Przepust pomiarowy od Fluke zwiększa bezpieczeństwo

Nowy przepust pomiarowy Fluke PQ400 zapewnia natychmiastowy dostęp do czujników napięcia i prądu znajdujących się w zasilanej rozdzielnicy. Pozwala to obniżyć koszty konserwacji i skrócić czas przestojów. Pomiary jakości zasilania i energii można wykonywać za pomocą zewnętrznych punktów dostępowych bez otwierania drzwi, co zapewnia bezpieczny dostęp i szybkie połączenia.

więcej »
Kamera termowizyjna FLIR T860 do kontroli przemysłowych

Firma FLIR Systems ogłosiła wprowadzenie modelu FLIR T860, najnowszego uzupełnienia serii T. Ta nowa kamera termowizyjna jako pierwsza ma wbudowaną funkcję planowania tras inspekcji (Inspection Route), idealnego narzędzia do ułatwienia kontroli krytycznych zasobów, w tym komponentów podstacji zasilania, linii dystrybucyjnych, sprzętu produkcyjnego lub układów mechanicznych i elektrycznych obiektu.

więcej »
Wielowymiarowe stanowisko zrobotyzowane do budowy samolotów

Roboty przemysłowe obracają się tysiące razy w kilku osiach, w ciągu jednego dnia, jednocześnie nitując kadłuby samolotów. Skrajne warunki pracy są testem dla przewodów danych. Aby wytrzymać te ruchy, hiszpański producent Loxin opiera się na prowadnikach przewodów wykonanych z wysokowydajnego tworzywa sztucznego - opracowanych przez firmę igus.

więcej »
Wyższy poziom bezpieczeństwa urządzeń zgodny z normą ISO 3864-2:2016 

Optymalne ostrzeganie i informowanie użytkowników o nieusuwalnych zagrożeniach dla bezpieczeństwa związanych z urządzeniami za pomocą niezawodnych znaków bezpieczeństwa firmy Brady o wysokiej rozdzielczości.

więcej »