Deutsch Version english version

 

Produkty

Modele przekaźników z technologią Push-In Plus firmy Omron

Firma Omron ujednoliciła konstrukcję i rozmiar wyposażenia szafek sterowniczych oraz wprowadziła produkty wykorzystujące  metodę okablowania Push-In Plus. Technologia ta została wdrożona przez ponad 10 000 firm i przyczyniła się do zmniejszenia rozmiaru szafki sterowniczej o około 30% oraz skrócenia czasu potrzebnego na podłączenie o połowę — na przykład w produkcji półprzewodników.

więcej »
12 tys. nowych produktów Schneider Electric w ofercie firmy Farnell

Farnell rozszerzył swoją już dotąd bogatą ofertę produktów firmy Schneider Electric o 12 tys. nowych pozycji. Od teraz projektanci, integratorzy systemów, firmy zajmujące się montażem szaf i paneli sterowniczych, służby utrzymania ruchu oraz inżynierowie pracujący nad konserwacją sprzętu i zapewnieniem ciągłości produkcji będą mogli w jednym miejscu nabywać wszystkie produkty, potrzebne w automatyce przemysłowej.

więcej »
Distrelec wprowadza nowe urządzenia RND

Jeden z dystrybutorów produktów z branży elektroniki, automatyki i techniki pomiarowej w Europie - Distrelec. Powiększył asortyment produktów własnej marki, RND. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów w zakresie szerszego asortymentu produktów do oferty dodano nową serię wysokowydajnych i ekonomicznych endoskopów i kamer.  

więcej »
Energooszczędne oświetlenie MITRA LED

Właściwe oświetlenie drogowo-parkowe pozwala znacznie zredukować koszty eksploatacji, będąc rozwiązaniem zarówno ekonomicznym, estetycznym, jak i ekologicznym. Kierując się powyższym, firma Lena Lighting oferuje klientom lampę parkowo-drogową łączącą w sobie wykorzystanie nowoczesnej technologii oraz wyjątkowych walorów estetycznych.

więcej »
Farnell prezentuje nowe rozwiązania wzmacniaczy audio klasy D

Farnell wprowadził do sprzedaży wzmacniacze audio klasy D należące do serii MERUS firmy Infineon. Zastosowano w nich pionierską technologię wielopoziomowego przełączania, co pozwoliło poprawić parametry układów i zmniejszyć straty mocy podczas działania systemów audio.

więcej »
Inteligentny czujnik ciśnienia HPT 1400S smart

 Nowa seria inteligentnych czujników HYDAC została tak zaprojektowana aby udostępniać użytkownikowi i producentowi maszyny nie tylko standardowe dane procesowe ale dodatkowe ważne informacje. Umożliwia to zmniejszenie kosztów operacyjnych, zużycia zasobów i optymalizację dostępności urządzenia.

więcej »
Urządzenia do pracy w ekstremalnie niskiej temperaturze

Niemiecka firma steute opracowała własną gamę bardzo wytrzymałych urządzeń, przeznaczonych w szczególności do pracy środowisku agresywnym i w niskiej temperaturze. Asortyment obejmuje m.in. warianty odporne na oddziaływanie wody morskiej i wersje przeciwwybuchowe.

więcej »
Trzy kategorie cenowe elastycznych pasków LED firmy LEDVANCE

Nowy system elastycznych pasków LED firmy LEDVANCE ułatwia realizowanie najbardziej wymagających projektów oświetleniowych. Paski LEDVANCE tworzą wszechstronny system komponentów, który spełni różnorodne potrzeby projektantów profesjonalnego oświetlenia.

więcej »
Chłodzenie dla wszystkich scenariuszy Edge – od pojedynczych szaf po kompletne Data Center

Chłodzenie w serwerowni możemy rozpatrywać przede wszystkim w kontekście temperatury i wilgotności. Zarówno ich kontrola, jak i utrzymywanie na właściwym poziomie to kluczowe elementy gwarantujące długotrwałą i efektywną wydajność infrastruktury IT. Firma Rittal poszerzyła swoją ofertę urządzeń w zakresie chłodzenia IT na bazie czynnika chłodniczego o nowe warianty mocy 20 kW i 35 kW. 

więcej »
RS Components wprowadza moduły komunikacyjne LoRa

Dwie nowe serie modułów RF firmy RF Solutions zostały wprowadzone przez RS Components. Są przeznaczone do zastosowań w sieci WAN małej mocy opartych na technologii LoRa dla IoT.

więcej »
Systemy Nord przeznaczone do transportu materiałów sypkich

Dla przemysłu materiałów sypkich istotne jest spełnianie wymagań wobec przenośników taśmowych i technologii napędowej. W zależności od kierunku transportu, natężenia przepływu, długości i konstrukcji wymagane są różne przenośniki. Napędy Nord zapewniają nieprzerwany transport materiałów.

więcej »
Odporność na ścieranie dzięki przewodom chainflex od igus

Bez ścierania, bez cząstek - i trwale. Ocena czy pomieszczenia czyste IPA mogą otrzymać oficjalny certyfikat Instytutu Fraunhofera jest wymagająca. To samo dotyczy przewodów chainflex firmy igus. Muszą wytrzymać różne warunki w wewnętrznym laboratorium testowym przez dłuższy czas. igus opracował modele CFBUS.LB.045 i CFBUS.LB.049.

więcej »