Deutsch Version english version

 

Produkty

Kamery termowizyjne Fluke z lepszą rozdzielczością

Kamery termowizyjne Fluke Ti401 PRO i TiX501 o rozdzielczości 640 x 480 punktów charakteryzują się stosunkiem 1:1 rozdzielczości czujnika do rozdzielczości wyświetlania! Nie chodzi jedynie o to, co widzisz, ale o to, czego potrzebujesz.

więcej »
Wprowadzenie produktów na rynek dzięki modułowi rozpoznania twarzy

Farnell rozpoczął dostawy łatwego w montażu, niewielkiego modułu wizyjnego typu HVC, produkowanego przez firmę Omron Electronics Components. Moduł ten ma możliwość łączenia w sobie różnych funkcji obrazowania oraz dostępny jest zarówno z obiektywem szerokokątnym, jak i teleobiektywem, by dopasować się do różnych potrzeb użytkowników.

więcej »
Nowa obudowa hermetyczna ZP240.190.105 z akcesoriami w ofercie firmy Kradex 

Obudowy hermetyczne z serii ZP marki Kradex przeznaczone są do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Dostępne są wersje z ABS oraz z PC. Pokrywa z zapadem na klawiaturę lub naklejkę może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami M3. W słupkach montażowych istnieje możliwość zamontowania tulejek bez rozwiercania.

więcej »
Nowe funkcje konfiguratora łańcucha energetycznego firmy igus

Konfigurator łańcucha energetycznego umożliwia w kilku krokach złożenie swojego indywidualnego, gotowego do podłączenia systemu prowadników przewodów. Po wybraniu wymaganych komponentów za pomocą sztucznej inteligencji lub sieci neuronowych, narzędzie automatycznie rozmieszcza separację wewnętrzną. 

więcej »
Schaper Group wybiera szafy VX25

Zwiększająca się ilość zamówień, presja czasu, dodatkowe koszty oraz niedobór specjalistów powodują w wielu firmach spore problemy. Wyjściem z tego typu sytuacji są automatyczne rozwiązania, które pozwalają uzyskać większe obroty przy mniejszym zatrudnieniu. Aby osiągnąć te cele, firma Schaper Group wykorzystuje szafy sterownicze VX25 firmy Rittal!

więcej »
Brady produkuje innowacyjne kłódki blokujące SafeKey

Kłódki blokujące SafeKey pomagają jak najbezpieczniej przeprowdzić blokowanie lub oznakowania podczas czynności konserwacyjnych. Z ponad 100 000 unikalnych kluczy, zamki mogą obsługiwać duże, specyficzne dla firmy hierarchie, w których nie można otworzyć dwóch blokad za pomocą tego samego klucza.

więcej »
Miloo Lighting wprowadza nowe produkty do swojej oferty

Polski producent przemysłowych opraw oświetleniowych - Miloo Lighting wprowadza do swojej oferty nowe generacje produktów: kasetonową oprawę sufitową Quattro 2.0 oraz przemysłową oprawę typu high-bay – Space 2.0.

więcej »
Atos prezentuje BullSequana Edge, czyli serwer przetwarzania Edge Computing

Atos prezentuje serwer przetwarzania Edge Computing, czyli umożliwiający zarządzanie danymi na obrzeżach sieci. BullSequana Edge zaprojektowano z myślą o pełnym bezpieczeństwie obszaru IoT dla środowisk, które muszą być przetwarzane i analizowane na obrzeżach sieci – zalicza się do nich m.in.: produkcję 4.0, pojazdy autonomiczne oraz takie sektory jak ochrony zdrowia, handlu i transportu lotniczego.

więcej »
Modułowy sterownik bezpieczeństwa MOSAIC M1S

Producenci na całym świecie dążą do tego, aby ich maszyny i instalacje były jak najbardziej wydajne, a przy tym bezpieczne. Stawarza to potrzebę wykorzystywania wielu urządzeń zabezpieczających. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa SIL 3/PL e pracę każdego elementu musi nadzorować moduł bezpieczeństwa. Może to prowadzić do znacznego zwiększenia kosztów instalacji oraz zajęcia przestrzeni w szafie sterowniczej przez dużą liczbę pojedynczych przekaźników. Problemy te rozwiązuje MOSAIC M1S, czyli modułowy, programowalny sterownik bezpieczeństwa firmy ReeR.

więcej »
System firmy Rittal z oprogramowaniem do projektu online

System Ri4Power, przedstawiony przez firmę Rittal na tegorocznych targach HMI jest odpowiedni dla konstruktorów i projektantów. Rozbudowany system oparty na szafach sterowniczych VX25 to duża efektywność i wyższe parametry prądowe. To także ułatwienie przeprowadzania przeglądów i monitorowania systemu. Rittal wprowadził dodatkowo oprogramowanie do projektowania online!

więcej »
Farnell wzbogaca ofertę półprzewodników

Farnell poszerzył swoją globalną ofertę półprzewodników, wzbogacając ją o podzespoły firmy Osram Opto Semiconductors. Dzięki nowym komponentom, takim jak m.in. diody LED, diody podczerwone, fotodiody i sensory optyczne, inżynierowie będą mieli większy wybór i możliwość porównania większej liczby układów w trakcie poszukiwań wysoce wydajnych rozwiązań.

więcej »
Farnell dostarcza moduły z technologią Trenchstop

Firma Farnell prezentuje nową Infineon 1200 V Trenchstop IGBT7 i kontrolowaną nadajnikiem diodę EC7.  Umożliwia ona większą gęstość mocy, niższy koszt systemu i mniejszy rozmiar. Technologia diodowa opiera się na technologii wykopów o mikrostrumieniach i jest zoptymalizowana do zastosowań w napędach przemysłowych.

więcej »