Deutsch Version english version

 

Produkty

Połączenia busbar w ofercie firmy Dacpol

Połaczenia typu busbar firmy Dacpol to laminowane połączenia niskoindukcyjne. Zbudowane są z dwóch lub więcej warstw przewodzących prąd elektryczny oddzielonych od siebie warstwą materiału dielektrycznego.

więcej »
Platforma w wymiarze IIoT od COPA-DATA

Elastyczność i skalowalność są podstawowymi wymogami, pozwalającymi na realizację płynnego procesu cyfryzacji. Service Grid od COPA-DATA jest dodatkowym rozszerzeniem funkcjonalności oprogramowania zenon i jednocześnie rozwiązaniem, które pozwala utrzymać zgodność z wymogami projektów Przemysłu 4.0 w przyszłości.

więcej »
Filtr magistrali obiektowej i systemowej firmy Wago

Niezawodne podłączenie napięcia do węzła sieciowego było dotychczas jedynym zadaniem filtra magistrali obiektowej i systemowej Wago. Dwa nowe warianty oferują teraz dodatkowo zintegrowaną diagnostykę uziemienia. Chronią system przed zakłóceniami energetycznymi na liniach zasilających prądu stałego, powodowanymi na przykład przez przepięcia łączeniowe lub obciążenia indukcyjne, a także magistralę obiektową przed stanami przejściowymi.

więcej »
Inteligentne rozwiązania w kolumnach sygnalizacyjnych firmy WERMA

Firma WERMA wprowadza do swojej oferty w wybranych rodzinach kolumn sygnalizacyjnych innowacyjny zintegrowany interfejs komunikacyjny IO-LINK, który oferuje użytkownikowi wiele możliwości i jest międzynarodowym standardem pozwalającym na komunikację z czujnikami, siłownikami, urządzeniami sygnalizacyjnymi, etc.

więcej »
Nowe standardy dzięki kurtynie bezpieczeństwa od Omron

Wyzwania związane z globalizacją powodują, że producenci muszą zacząć projektować elastyczne linie produkcyjne. Seria F3SG-SR obejmuje pełną gamę kurtyn bezpieczeństwa do różnych zastosowań i o różnych parametrach ochronnych obejmujących wszystkie aspekty — począwszy od etapu projektu aż po konserwację.

więcej »
INSTOM – urządzenia bezpieczeństwa i sygnalizacji 

Firma INSTOM od ponad 20 lat oferuje na polskim rynku elementy bezpieczeństwa pracy maszyn oraz sygnalizacji. Nasi dostawcy, którzy są wiodącymi producentami na rynku europejskim, wprowadzają nowe, innowacyjne rozwiązania, które chcielibyśmy Państwu przedstawić.

więcej »
Najnowsza wersja Therm 6.6 od Rittal już dostępna

O prawidłowym funkcjonowaniu urządzeń i ich żywotności decyduje klimat wewnątrz szafy sterowniczej. W celu doboru najbardziej odpowiednich urządzeń chłodzących dla każdej szafy, firma Rittal opracowała program Therm 6.6 dedykowany do klimatyzacji szaf sterowniczych, który już dawno zyskał swoich wiernych użytkowników. 

więcej »
Powiększa się rynek UPS

Zainteresowanie zasilanem gwarantowanym rośnie. Ostatni rok przyniósł wzrost sprzedaży UPS (Uninterruptible Power Supply) wzrosła o ok. 10%. Zakupem najbardziej zainteresowani są mali i średni przedsiębiorcy, ale coraz więcej osób poszukuje takich rozwiązań także do domów. 

więcej »
Dron towarowy, który przetransportuje nawet 200 kilogramów ładunku

Niedawno w Niemczech odbył się pierwszy lot powietrznej taksówki w przestrzeni miejskiej, a teraz twórcy tego urządzenia prezentują drona, który jest w stanie transportować ładunki o masie 200 kg. 

więcej »
Control Techniques zapewnia pięcioletnią gwarancję

W ofercie firmy Control Techniques została wprowadzona nowość w postaci  pięcioletniej gwarancji dla serii napędów Commander ogólnego zastosowania. Klient, który kupi napędy Commander, będzie mógł po uprzednim zarejestrowaniu się bezpłatnie przedłużyć gwarancję produktu z dwóch do pięciu lat. 

więcej »
Kamera termowizyjna Fluke pomaga wykrywać usterki

Kamera Fluke Ti300+ pomaga w znalezieniu usterek, zanim przerodzą się one w problemy. Kamera charakteryzuje się rozdzielczością i dokładnością, które są niezbędne do wyraźnego wykrywania różnic temperatury lub demonstracji postępujących zmian temperatury w czasie. 

więcej »
Miniaturowe centrum przetwarzania danych od Schneider Electric

Najnowsza wersja połączonych systemów Schneider Electric, centra danych EcoStruxure, integrują moc obliczeniową oraz systemy chłodzenia, montażu i zarządzania, wspierając wdrażanie rozproszonych sieci IT we wszystkich środowiskach – od niewielkich serwerów edge-owych do ogromnych centrów danych opartych na rozwiązaniach w chmurze.

więcej »
Dalmierz precyzyjny 417D od Fluke dostępny w Polsce

Dalmierz prezycyjny to nowość w w ofercie firmy Fluke w Polsce. Urządzenie o nazwie Fluke 417D umożliwia pomiar odległości do 40 metrów, z dokładnością do 2 mm. Aby skorzystać z przyrządu użytkownik musi tylko wycelować dalmierz i nacisnąć przycisk.  

więcej »
Sterownik z serii CP2E firmy Omron wprowadza IoT do kompaktowych rozwiązań

Sterownik firmy Omron łączy w sobie porty wejścia/wyjścia, komunikację oraz sterowanie osiami potrzebne do sterowania maszyną - zapewniaja zaawansowaną kontrolę i łączność Internetu Rzeczy. Programowalny mikrosterownik PLC pozwala na gromadzenie danych i komunikację między maszynami. 

więcej »
Wskaźnik inspekcji Brady umożliwia skuteczną konserwację

W konserwacji urządzeń może pomóc wskaźnik inspekcji Brady. Diody LED z daleka przyciągają uwagę zarówno użytkowników, jak i specjalistów ds. konserwacji, oraz pomagają uniknąć użytkowania niesprawdzonego lub zużytego sprzętu.

więcej »
Przemysłowa przekładnia firmy Nord

Przekładnie przemysłowe pochodzące z serii Maxdrive firmy Nord zapewniają właściwy moment wyjściowy w zakresie od 15 do 240 kNm. Nord wypuścił obecnie nową serię przekładni przemysłowych MAXXDRIVE XT, która optymalizuje sprawdzony system modularny dla aplikacji wymagających wysokiego potencjału termicznego.

więcej »
Jednokierunkowa transmisja radiowa w ofercie firmy Nice

Nice Polska umieszcza w swojej ofercie Nice Core z jednokierunkową transmisją radiową oraz aplikację mobilną MyNice Welcome. Co więcej, do systemu można podłączyć również urządzenie firmy Nice, które zostały zainstalowane w przeszłości, jeśli działają w oparciu o popularny protokół Flor. 

więcej »