Deutsch Version english version

 

Usługi

Usługi posprzedażowe firmy Rittal

Poprawne działanie urządzeń zależy nie tylko od  prawidłowego zaprojektowania, ale także od odpowiedniej eksploatacji i… konserwacji. Chłodziarki nie są wyjątkiem. Od ich sprawności zależy jakość działania wszystkich urządzeń sterujących i automatyki – dlatego tak ważny jest ich regularny przegląd.

więcej »
SAP: badanie emocji i danych przyszłością biznesu

Według danych SAP Customer Experience Polacy rzadko wybaczają słabą obslugę klienta. Aż 73% osób porzuca marki, które reagują zbyt wolno na zapytania, a blisko co druga – te, które powtarzają stale te same błędy. O sukcesie firm coraz częściej decyduje więc sprawne zarządzanie doświadczeniami klientów.

więcej »
W Chinach wystartowały regularne dostawy dronami towarowymi

Firmy kurierskie konkurują ze sobą na polu innowacyjnych rozwiązań w dostarczaniu paczek do swoich klientów. Pieśnią przyszłości są oczywiście drony, które miałyby się tym zająć. Ta wizja urzeczywistnia się w Chinach, które oficjalnie wprowadziły regularne dostawy dóbr za pomocą tych urządzeń wraz z firmą DHL na terenie swojego kraju.

więcej »
Fluke przedstawia testy napędów silnikowych

Napędy silnikowe są powszechnie używane do przekształcania stałego napięcia ze źródła prądu przemiennego na napięcie zmienne umożliwiające sterowanie momentem obrotowym i prędkością silników napędzających urządzenia mechaniczne. Silniki z napędami mają większą sprawność niż proste silniki niesterowane i dają możliwości sterowania nieosiągalne w przypadku silników zasilanych bezpośrednio.

więcej »
Wciąż niewiele polskich firm korzysta z chmury

Rynek chmury rośnie w błyskawicznym tempie – w ubiegłym roku wart był już 250 mld dolarów. W Polsce jednak z rozwiązań chmurowych korzysta obecnie raptem 11% przedsiębiorstw, choć wydatki na ten cel rosną w tempie 20% w skali roku. 

więcej »
Usługa BOM w ofercie Digi Key

Firma Digi Key podjęła wyzwanie, którego celem jest umożliwienie wydajnego i opłacalnego wykorzystania oprogramowania BQR w trybie SaaS do oceny MTBF produktu w BOM.

więcej »
NX Trial in cloud - test NX online

Dostawca oprogramowania NX CAx wprowadza nowe pakiety rozwiązań Industry 4.0 do swojej oferty CAx/PLM. Jako pierwsi w Europie oferują możliwość bezpłatnych testów oprogramowania NX on-line czyli „w chmurze”.

więcej »
Ericsson zdobywa kontrakt na sieć 5G

Operator KT (dawniej Korea Telecom) wybrał firmę Ericsson do budowy komercyjnej sieci 5G, która umożliwi uruchomienie usług na terytorium całej Korei już na początku kwietnia 2019 r. Operator KT (dawniej Korea Telecom) wybrał firmę Ericsson do budowy komercyjnej sieci 5G, która umożliwi uruchomienie usług na terytorium całej Korei już na początku kwietnia 2019 r.

więcej »
Polska firma przeprowadza cyfryzację amerykańskich przedsiębiorstw

Grape Up, polska firma specjalizująca się w technologiach cloud native oraz w podejściu DevOps w produkcji oprogramowania, zrealizowała projekt dla Cincom Systems, wiodącego dostawcy usług IT z USA. 

więcej »
Nowe funkcje monitoringu GPS

Na początku roku firma Abax wprowadziła na rynek długo oczekiwane i niezwykle przydatne funkcje dodatkowe dla systemu monitorowania GPS. Rozszerzona funkcjonalność oznacza duże możliwości zwiększenia efektywności codziennej pracy. Dowiedz się więcej o nowych funkcjach monitoringu GPS i zobacz, jak możesz zaoszczędzić przy ich pomocy.

więcej »
Navitas i Digi-Key ogłosiły globalne partnerstwo

Firmy Navitas Semiconductor i Digi-Key Electronics zawarły umowę dystrybucyjną, która zapewnia ogólnoświatową, 24-godzinną dostępność i przyspiesza rynkową penetrację rynku i zwiększa przychody w zakresie mocy układów GaNFast.

więcej »
Robot Stan sam zaparkuje samochód

Firma Stanley Robotics stworzyła autonomicznego robota o imieniu Stan, którego zadaniem będzie samodzielne parkowanie samochodów. Stan obecnie jest testowany na londyńskim lotnisku Gatwick, gdzie na parkingu, na którym standardowo mieści się ok. 170 samochodów, jest w stanie zaparkować ich nawet o 100 więcej.

więcej »