W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu i technologie przemysłowe.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, ale też centrum branży Automotive. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w tym regionie, to znaczący atut tych targów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje i media branżowe.

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zostanie zaproszona: kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi.

Wzorem poprzedniej edycji Targom INDUSTRYmeeting towarzyszyć będzie Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle.

Po raz pierwszy pojawi się również Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX , którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz przemysłem. Premierę będzie miała również strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie zajmiemy się tematyką rewolucji przemysłowej.

 

Źródło: Expo Silesia