XII edycji Seminarium EX ATEX "Eksploatacja urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia EX ATEX" cechuje wyjątkowo sprzyjająca atmosfera do zdobycia cennej wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych zarówno podczas części merytorycznej, jak i przerwy kawowej oraz obiadowej. Dział Utrzymania Ruchu ma kluczowy wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa produkcyjnego, a dobra organizacja tego działu pozwala znacząco zwiększyć efektywność produkcji. Bez względu na już osiągnięty poziom, stałym wyzwaniem szefów i pracowników Utrzymania Ruchu jest zwiększanie efektywności i minimalizacja kosztów. Wortal branżowy Energoelektronika.pl od kilku lat przeprowadza szereg Konferencji poświęconych Służbom Utrzymaniu Ruchu. Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 70 spotkań na terenie całej Polski. Seminaria dla UR mają na celu wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnianie produkcji, optymalizację procesów, minimalizację kosztów produkcji.

Specjalistyczne Seminarium poświęcone tematyce przeciwwybuchowej. Dedykowane jest dla osób posiadających w swoim zakładzie strefy EX ATEX. Seminarium jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy merytorycznej oraz informacji o rozwiązaniach technicznych obecnych w branży, a także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.

XII Seminarium „Eksploatacja urządzeń elektrycznych w strefach zagrożenia wybuchem Ex ATEX” odbędzie się w Hotelu Spichrz w Borczu koło Gdańska. W trakcie seminarium poruszone między innymi zostaną aspekty związane z oceną zagrożeń wybuchem, zabezpieczeniami przeciwwybuchowymi urządzeń elektrycznych, a także ze sprzętem ochronnym dla pracowników spełniającym odpowiednie wymagania. W drugim dniu szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy z wybranych tematów podczas zajęć warsztatowych.

Zapisy na konferencje odbywają się po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. promocja@energoelektronika.pl; 607 303 505