ASTOR Tour 2018 – dotknij automatyki

© Astor

Udostępnij:

ASTOR Tour zaprasza na cykl bezpłatnych seminariów dla inżynierów automatyków z całej Polski, chętnych pogłębiać swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. Jak kształtuje się technologiczna rewolucja w praktyce?

Podczas tegorocznej edycji ASTOR Tour  seminaria odbędą się w 7 miastach Polski: Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie oraz Katowicach. Podczas cyklu spotkań odbędą się prezentacje najnowszych trendów i spotkania ze specjalistami technicznymi, m.in. w zakresie innowacyjnych systemów wizualizacji przemysłowej, automatyzacji w nowoczesnych fabrykach, praktycznych zastosowań robotów przemysłowych oraz cyberbezpieczeństwa (w wybranych lokalizacjach).Specjaliści z ASTORa będą udostępniać do dyspozycji uczestników i wspólnych rozmów następujące stanowiska demonstracyjne powiązane z tematami prezentacji:

  • Frezarka CNC zbudowana w oparciu o serwonapędy Astraada SRV oraz system sterowania Astraada One,
  • Monitoring zużycia energii oraz analiza danych produkcyjnych w chmurze,
  • Zrobotyzowane stanowisko obsługi maszyn produkcyjnych. Praktyczny pokaz działania robota Epson,
  • Serwonapędy Sanyo Denki dedykowane do zaawansowanych maszyn produkcyjnych,
  • Systemy sterowania GE,
  • Synchronizacja i niezależna praca osi serwonapędów Astraada SRV sterowanych przez sterownik Astraada One z licencją Codesys Softmotion,
  • Rozbudowanie możliwości funkcjonalne ekonomicznych paneli Astraada HMI,  
  • Aplikacje demonstracyjne SCADA: Platforma Systemowa Wonderware 2017, InTouch, InTouch Machine Edition.

Stanowiska demo będą dostępne przez cały czas trwania konkretnego seminarium.
„Technologiczna rewolucja dzieje się na naszych oczach. Zapraszamy automatyków na spotkania branżowe, które przybliżą ideę Przemysłu 4.0 w praktyce. ASTOR od 30 lat jest blisko automatyków – nie inaczej będzie w tej edycji ASTOR Tour” – zaprasza Maja Jóźwik, kierownik projektu w firmie ASTOR
Firma ASTOR ma 30-letnie doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć. W ciągu ostatnich lat odbyło się sześć edycji ASTOR Tour, Wonderware Roadshow i Industrial IT Roadshow oraz miały miejsce cykliczne „Śniadania z ASTOR-em”, które przyciągnęły wielu profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.


Rejestracja na: www.astor.com.pl/tour 

Źródło: Astor

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również