Beghelli proponuje nową serię opraw

Beghelli, oprawy, systemy oświetlenia, © Beghelli

Udostępnij:

Uniwersalność zastosowań i wysoka wydajność – ulepszony model BS 100 to jedna z nowości, która w tym roku debiutuje na polskim rynku. Włoski producent ledowych systemów oświetlenia tym razem wytowrzył 4-stopniową, ręczną regulację strumienia świetlnego – model Adjustable.

Wraz z początkiem roku w sprzedaży w Polsce pojawiła się nowa wersja oprawy BS 100. Każde z urządzeń z modelu Adjustable zostało wyposażone w jeden statecznik oraz dwa, dwustanowe przełączniki dostosowujące moc świetlną do wymaganych warunków. Oprawy hermetyczne dostępne są w trzech rozmiarach (S, M, L), co pozwala zaadaptować je do oświetlenia niemalże każdej przestrzeni. Oprawa S o długości 670 mm, w czwartym, najintensywniejszym trybie pracy, wytwarza strumień świetlny o mocy 5500 lm i pobiera jedynie 41W. Natomiast oprawa L (1580mm), zaprogramowana na czwarty poziom, aktywuje strumień 8000 lm. Poprzez różnorodność oraz szeroki zakres pracy BS 100 LED Adujstable dedykowana jest do dystrybucji w hurtowniach elektrotechnicznych. Dzięki modyfikacji strumienia, magazynowana jest jedna oprawa o czterech różnych mocach. Takie rozwiązanie znacznie redukuje koszty związane z transportem i przechowywaniem. Producent zadbał również o to, by oprawa wyposażona w jeden statecznik mogła wytwarzać najintensywniejszy strumień o wartości 8000 lm, jednocześnie będąc zgodną z obowiązującymi normami.W konstrukcji samych opraw wykorzystano trwałe materiały, co zapewnia dłuższe użytkowanie. Składający się na oprawę klosz został stabilizowany promieniami UV, przez co producentowi udało się zmniejszyć prawdopodobieństwo jego żółknięcia wraz z upływem czasu. Posiada on także mikropryzmatyczną strukturę ograniczającą zjawisko olśnienia przykrego. Dzięki temu BS 100 LED Adjustable znajdzie swoje zastosowanie w garażach bądź warsztatach samochodowych. Oprawę hermetyczną charakteryzuje stopień ochrony IP65. Jest ona odporna na pyły oraz wodę, co jest szczególnie ważne w środowiskach przemysłowych. BS 100 LED Adjustable zgodna jest z procedurą HACCP, dlatego może być wykorzystywana we wszystkich miejscach, w których bezpieczne warunki sanitarne są priorytetowe, czyli np. w magazynach spożywczych. Zaawansowane parametry oraz specjalistyczne wykończenie pozwalają na montaż produktów z linii BS100 LED Adjustable w nawet najbardziej wymagających przestrzeniach – takich, jak magazyny, fabryki czy hale basenowe.Źródło: Beghelli

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również