Farnell z umową dystrybucyjną na produkty firmy KOA

©

Udostępnij:

Komponenty pasywne firmy KOA do zastosowań motoryzacyjnych, telekomunikacyjnych, medycznych, przemysłowych i na potrzeby elektroniki użytkowej, będą dostępne już jesienią w ofercie firmy Farnell.

Farnell powiększa swoją ofertę komponentów pasywnych, wprowadzając do niej produkty firmy KOA Europe. KOA to producent wysokiej jakości podzespołów pasywnych przeznaczonych do stosowania w różnych branżach przemysłowych, komercyjnych oraz na rynku motoryzacyjnym.

Rozszerzenie oferty nastąpi na jesieni, dzięki czemu klienci uzyskają dostęp do pełnego asortymentu marki KOA, obejmującego około 1500 serii podzespołów dostępnych do nabycia z szybką dostawą wprost z europejskich magazynów. Oprócz rezystorów grubowarstwowych bogaty wybór zawiera rezystory bocznikowe i służące do pomiaru prądów, rezystory z szerokimi wyprowadzeniami, oporniki wysokonapięciowe, rezystory cienkowarstwowe oraz zabezpieczające przed nadmiernymi prądami.

Wzbogacenie oferty Farnell o produkty marki KOA sprawia, że będzie ona zawierać znacznie więcej komponentów pasywnych, dostępnych bez minimalnych wartości zamówienia, z możliwością ustalenia ceny kontraktowej oraz z elastyczną wyceną, z rezerwacją zamówień na przyszłość i w ramach zamówień zbiorczych.

Źródło: FarnellUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również