Firma igus po raz pierwszy na Trako 2019

igus na Trako 2019 © igus Sp. z o.o.

Udostępnij:

Firma igus, lider technologii „motion plastics”, po raz pierwszy wystawi się na targach transportu szynowego Trako 2019. Celem jest budowanie długotrwałych relacji z partnerami z tej branży.

Technologie „motion plastics”, w których specjalizuje się firma igus są dziś, ze względu na swoją uniwersalność wykorzystywane w całej gamie branż. Coraz większą popularność zdobywają także w aplikacjach dedykowanych transportowi szynowemu. Z tego powodu spółka postanowiła w tym roku zadebiutować na dedykowanych tej branży targach TRAKO.W branży kolejowej jesteśmy obecni od wielu lat, ale każda okazja do poznania nowych odbiorców i zaprezentowania się potencjalnym partnerom jest dla nas bardzo cenna. Z pewnością największą atrakcją naszego stoiska będą aplikacje, które będziemy prezentować na naszym stoisku dzięki uprzejmości kilku naszych wieloletnich klientów. Odwiedzający będą mogli zobaczyć działające już w realnym zastosowaniu produkty, takie jak siedzenia pociągowe, czy drzwi odskokowo-przesuwne – mówi Michał Obrębski, manager produktu iglidur.

Choć w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można już zamówić w Internecie, to jednak nie zastąpi to rozmowy w cztery oczy, która pozwala budować relacje z partnerami – mówi Obrębski. Manager igus Polska podkreśla, że firma koncentruje się na prezentowaniu aplikacji, dzięki którym klienci i odbiorcy mogą wypracować swoją przewagę techniczną na rynku. – Aplikacje, które już bardzo dobrze znamy, to np. siedzenia kolejowe, pantografy czy lusterka pojazdów szynowych. Ale bezsmarowne trybopolimery mogą spisać się idealnie jeszcze w setkach innych miejsc w pociągach, tramwajach i innych pojazdach szynowych – mówi Obrębski. Trako, to jedna z większych w Europie imprez w branży kolejowej. Managerowie igus są przekonani, że konstruktorzy tego typu maszyn będą zainteresowani materiałami spełniającymi wymogi normy EN45545 oraz nowym materiałem iglidur RW370, który spełnia wymogi tej właśnie normy.

Źródło: igus

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również