Grupa IGE+XAO została przejęta przez Schneider Electric

© IGE+XAO

Udostępnij:

19 lutego 2018 r. Organ Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (AMF) opublikował wyniki publicznej oferty przyjaznego przejęcia zainicjowanej przez Schneider Electric Industries SAS. Tym samym, Grupa IGE+XAO stała się częścią dużej międzynarodowej Grupy Schneider Electric.

IGE + XAO zachowuje swoją autonomię i w dalszym ciągu będzie obsługiwać swoich klientów oraz rozwijać dotychczasową działalność we współpracy ze środowiskiem producentów osprzętu elektrycznego.– Z zadowoleniem przyjąłem informację o sfinalizowaniu operacji, która pozwoli na wdrożenie wielotorowej współpracy z Schneider Electric. Dzięki temu, nasi klienci, partnerzy oraz współpracownicy będą korzystać z silniejszej, bardziej innowacyjnej i szerzej obecnej na arenie międzynarodowej marki "IGE+XAO" wspieranej przez wiodącego, międzynarodowego lidera, obecnego w ponad 100 krajach – mówi Alain Di Crescenzo, CEO Grupy IGE+XAO

Rok 2018 zapowiada się dynamicznie w związku z wydaniem nowych wersji naszych flagowych produktów. Zapraszam do zapoznania się z SEE Elelctrical Building+ nową generacją naszej gamy produktów SEE Electrical Building.


TOP w kategorii


#Firmy 

Źródło: IGE+XAO

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również