Harting z wyróżnieniem TOP 100

©

Udostępnij:

Grupa Harting Technology po raz kolejny została doceniona za swoje działania w obszarze innowacyjności, otrzymując prestiżowe na rynku niemieckim wyróżnienie TOP 100.

W tegorocznej edycji konkursu skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanego już po raz 27., wystartowały 364 firmy, które zostały podzielone na trzy kategorie ze względu na wielkość przedsiębiorstwa. Rozwiązania poszczególnych firm z obszaru innowacyjności oceniał zespół pod kierownictwem prof. dr Nikolausa Franke, dyrektora naukowego konkursu, który był pod wrażeniem tych osiągnięć. – Innowacje firm z grona TOP 100 są bardzo znaczące – podkreślił Franke, dodając jednocześnie, że pokazują one pozytywne skutki, jakie są następstwem pozytywnego klimatu i działalności firm zorientowanych na innowacyjność.Także Ranga Yogeshwar, znany dziennikarz naukowy i jeden z współtwórców konkursu TOP 100, był pod dużym wrażeniem osiągnięć zwycięskich firm w obszarze innowacyjnych rozwiązań.

Gunter Galtz

W konkursie TOP 100 wszystkie zgłoszone firmy zostały poddane analizie pod kątem 120 kryteriów testowych. Przedsiębiorstwa musiał przedstawić m.in., jak organizują procesy innowacyjne w firmie, jak kształtują środowisko pracy pracowników, aby pobudzić ich kreatywność, a także, jakie obecnie realizują strategie innowacyjne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nagrody, która świadczy o wyjątkowych możliwościach firmy Harting w zakresie innowacji. Korzystając z tych mocnych stron, pomagamy innym firmom i ludziom osiągać sukces dzięki naszym produktom i usługom – powiedział Gunter Galtz, dyrektor zarządzający ds. rozwoju Harting Electric, odbierając nagrodę.

Źródło: Harting

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również