Jacob Tarn mianowany na stanowisko prezesa LEDVANCE

© LEDVANCE

Udostępnij:

Rada Nadzorcza firmy LEDVANCE mianowała Jacoba C. Tarna, dobrze znanego w branży eksperta od oświetlenia LED, na stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego spółki. 

Ostatnio, jako wiceprezes i dyrektor operacyjny działu LED w firmie Samsung Electronics w Korei Południowej, dr Tarn odegrał kluczową rolę w zmianie modelu biznesu LED firmy Samsung. W LEDVANCE skoncentruje się na przyspieszeniu transformacji firmy z producenta tradycyjnych źródeł światła w czołowy podmiot, napędzany innowacjami wykorzystywanymi do produkcji oświetlenia opartego w pełni na technologii LED.- Jacob Tarn jest znanym na świecie ekspertem w branży oświetlenia LED, który pokazał, jak skierować firmę na właściwe tory. Zarówno Rada Nadzorcza, jak i właściciele firmy są przekonani, że jest to idealny kandydat, który wprowadzi LEDVANCE w nową, pomyślną erę. Ze swojej strony udzielimy nowemu prezesowi i jego zespołowi pełnego wsparcia - powiedział Tim Yun Chen, przewodniczący Rady Nadzorczej firmy LEDVANCE.

- LEDVANCE ma wszystko czego potrzeba, aby stać się kluczowym graczem na globalnym rynku oświetlenia LED. Firma z powodzeniem weszła w obszary, które błyskawicznie się rozwijają - oprawy oświetleniowe i lampy LED czy rozwiązania typu Smart Home. Niezmiernie cieszę się, że będę współpracować z zespołem LEDVANCE, wspólnie postaramy się, aby firma błyskawicznie się rozwijała. Chcemy wykorzystać możliwości, jakie otwierają się przed nami i przekształcić spółkę w innowacyjnego producenta oświetlenia całkowicie opartego na LED - mówi Jacob Tarn.


TOP w kategorii


#Ludzie i komentarze

Jacob Tarn prezes LEDVANCERüdiger Tibbe, który dotychczas pełnił obowiązki prezesa, będzie nadal odpowiedzialny za operacyjne wdrożenie transformacji firmy LEDVANCE.Prezes Tarn objął nowe stanowisko 1 lutego i będzie zarządzał firmą z jej globalnej siedziby w niemieckim mieście Garching.

 

Udostępnij:

Drukuj

Informacja prasowaChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również