Kolejna edycja targów Expopower dopiero w 2022 r.

targi Expopower 2019 © Raven Media

Udostępnij:

Ze względu na obecną sytuację oraz mając na uwadze oczekiwania partnerów biznesowych Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o wyznaczeniu terminu kolejnej edycji targów Expopower na pierwszą połowę 2022 r.

Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Jak podkreślają organizatorzy, opierając się na blisko stuletnim doświadczeniu w organizacji wydarzeń dla biznesu, pokładają wielką nadzieję, że to właśnie świadomie konsultowane kryzysy służyć mogą rozwojowi, a Międzynarodowe Targi Poznańskie niezmiennie pozostaną najlepszą platformą do budowania możliwości biznesowych i wymiany cennych doświadczeń.

Źródło: Grupa MTPUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również