Przepust większy o 50% i innowacyjny system montażu

©

Udostępnij:

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne rozwiązania z zakresu komunikacji dla domów firma ABB wprowadza nowe, kompaktowe rozdzielnice ComfortLine CA oraz puste obudowy naścienne ComfortLine A i B, których montaż jest bardziej elastyczny, szybszy i wydajniejszy.

Najnowsze kompaktowe rozdzielnice ComfortLine i obudowy naścienne zostały zaprojektowane tak, aby spełniać kluczowe wymagania współczesnych systemów dystrybucji energii oraz rozwiązań dla inteligentnych domów. 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu elastyczności, nowe produkty firmy ABB oferują większe rozmiary przepustów (nawet o 50%) oraz największą liczbę wejść kablowych na rynku. Ponadto przepusty i pozostałe akcesoria pasują do wszystkich szafek w nowej serii ComfortLine.Innowacyjny system mocowania na zatrzask to całkowicie nowa technologia instalacji profili montażowych wraz z modułami CombiLine N od ABB. Z nowym systemem można szybko zamontować pole rozdzielcze i multimedialne na zatrzask, a następnie zabezpieczyć za pomocą śrub.

Aby zapewnić większą elastyczność w zakresie okablowania, seria ComfortLine oferuje szereg opcji – od poziomych i pionowych kanałów kablowych, po możliwość montażu przepustów na górze, dole i po bokach rozdzielnicy. Inne kluczowe zalety nowych, kompaktowych rozdzielnic ComfortLine obejmują 3-punktowy zamek i wysoką klasę ochrony IP44. 

Obudowy do montażu naściennego można w prosty sposób konfigurować, co pozwala szybko i łatwo rozbudowywać system dystrybucji. Wśród szerokiej gamy akcesoriów znajduje się zestaw do montażu szaf w szeregu z ramką izolującą i utrzymującą stopień ochrony, z wieloma możliwościami instalacji. Do montażu podtynkowego wystarczy użyć specjalnej ramki.


TOP w kategorii
ComfortLine to przede wszystkim większa przestrzeń na okablowanie oraz prostota montażu wielu elementów bez użycia narzędzi, aby zapewnić naszym klientom znaczne oszczędności i poprawę wydajności – wyjaśnia Oliwier Mysior, kierownik produktu – rozdzielnice niskiego napięcia, ABB w Polsce. 

Źródło: ABB

Udostępnij:

Drukuj

etAChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również